Останні публікації
06.08.2014 14:06 — Чернігівський громадський комітет захисту прав людини
На протидію корупції під час мобілізації
Чернігівський обласний військкомат спільно з Чернігівським громадським комітетом захисту прав людини запровадили телефони довіри для можливості повідомлення про випадки хабарництва та корупційних зловживань у військкоматах області.
В Україні триває третя хвиля мобілізації, яка відбуватиметься протягом 45 діб з моменту її оголошення. Останнім часом збільшилась кількість публікацій в засобах масової інформації та соціальних мережах щодо збільшення кількості випадків вимагань та корупційних проявів у військових комісаріатах України.
З метою запобігання випадкам хабарництва та зловживань з боку посадових осіб військових комісаріатів регіону, Чернігівським обласним військовим комісаріатом спільно з Чернігівським громадським комітетом захисту прав людини було вирішено створити телефони довіри для можливості повідомлення про такі випадки.
З усіма питаннями щодо особливостей мобілізації, вирішення проблем, а також із повідомленнями про факти хабарництва можна звертатися за телефонами:
(050) 145-65-87 - НІКУЛІН Костянтин Олексійович, Чернігівський обласний військовий комісар
(066) 821-00-78 - ЛІЛЬЧИЦЬКИЙ Вадим Ігоревич, заступник обласного військового комісара по роботі з особовим складом
Окрім того, нагадуємо, що з питань правового та соціального захисту осіб, мобілізованих на військову службу, а також протидії корупційним зловживанням під час мобілізації, військовослужбовці та члени їх сімей можуть також звертатися і до Чернігівського громадського комітету захисту прав людини за адресою вул.Горького 57/1, м.Чернігів, 14000; телефон «гарячої лінії» правової допомоги: (0462) 612-532.
Останні новини
Правова допомога для блогерів, журналістів та гомадських активістів 13:31
Нагадуємо, що наша організація продовжує впровадження проєкту "Правова спільнота та місцеві медіа: партнерство задля захисту свободи слова", у співпраці з Міністерством закордонних справ Королівства Нідерландів. Цей проєкт спрямований на створення довготривалих інструментів правової підтримки для місцевих медіа, журналістів та блогерів.
Ефективна протидія гендерно-зумовленому насильству: Чернігівщина робить важливі кроки вперед 18:11
В Чернігові відбувся триденний тренінг для представників територіальних громад на тему: «Ефективна реалізація місцевої політики в сфері протидії гендерно-зумовленому насильству: ідентифікація, надання допомоги постраждалим та робота з кривдниками на рівні громад».
Алгоритм дій у конфліктних ситуаціях для журналістів 12:17
У професійній діяльності журналісти часто стикаються з перешкоджанням своїй роботі, особливо під час висвітлення суспільно значущих подій. Незаконні заборони на зйомку, вимоги припинити використання техніки або залишити відкритий захід можуть бути проявами порушення прав журналіста. Щоб ефективно захистити себе у таких ситуаціях, важливо знати свої права, розуміти межі законних обмежень та вміти аргументовано відстоювати свободу професійної діяльності.
ЗВІТ про діяльність Чернігівського громадського комітету захисту прав людини за 2024 рік 13:30
Цього року нам виповнилося вже 25 років. Тому цього року Чернігівський громадський комітет захисту прав людини продовжує традицію річного звітування і презентує публічний річний звіт за 2024 рік.