Безкоштовна
правова допомога

(0462) 612-532


Новини

Партнери

Українська Гельсінська спілка з прав людини

Харківська правозахисна група

Права людини в Україні. Онлайн-бібліотека

Стратегическая судебная защита

Асоціація українських моніторів дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів

Май право на допомогу

Мережа правового розвитку

Правовий простір

Украінський правовий портал


Останні публікації

08.05.2015   17:17Чернігівський громадський комітет захисту прав людини

Як швидко та зручно отримати правову допомогу завдяки Skype-зв’язку?

Щоразу, коли ми чуємо слово «Skype», то уявляємо собі приємну бесіду з другом чи далеким родичем. Ще не так відомо, що на Чернігівщині цю програму використовують, аби надавати юридичні консультації. Вже більше року успішно функціонує всеукраїнський проект з надання безоплатної правової допомоги мешканцям віддалених районів Чернігівської області та малозахищеним верствам населення.

Юристи Чернігівського громадського комітету захисту прав людини спільно з бібліотеками регіону налагодили роботу, аби кожен сільський житель міг прийти в свою бібліотеку та за допомогою Skype-зв’язку отримати відповідь на питання юридичного характеру.

Адреси бібліотек, які підключилися до цього проекту:

Бахмацька центральна районна бібліотека м.Бахмач, вул. Б.Хмельницького, 19, тел. 2-11-68

Варвинська центральна районна бібліотека смт Варва, вул. Шевченка, 17, тел. 2-38-77

Городнянська центральна районна бібліотека м.Городня, вул. Леніна, 8а, тел. 2-16-51

Центральна бібліотека ЦБС Козелецького району смт Козелець, вул. Леніна, 3, тел. 2-12-46

Ніжинська міська бібліотека м.Ніжин, площа Заньковецької, 8, тел. 2-51-58

Новгород-Сіверська центральна районна бібліотека м.Новгород-Сіверський, вул. Б.Майстренка, 4, тел. 3-15-74

Прилуцька міська бібліотека м.Прилуки, вул. Котляревського, 65, тел.3-30-24

Центральна бібліотека ЦБС Сосницького району смт.Сосниця, вул. Б.Хмельницького, 28, тел. 2-03-86

Разом із юристами Чернігівського громадського комітету захисту прав людини, до такої важливої роботи залучені фахівців Головного управління юстиції в Чернігівській області, Головного управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області, Департаменту соціального захисту населення Чернігівської облдержадміністрації.

Ця правозахисна ініціатива має на меті забезпечити передумови для реалізації в регіоні Закону України «Про безоплатну правову допомогу».

Тому, якщо Ви бажаєте отримати правову інформацію чи консультацію із земельного, цивільного, житлового права, або ж Вас турбує питання соціального захисту населення чи пенсійного забезпечення – завітайте, до однієї з бібліотек Чернігівщини, які підключені до цього проекту. Нагадаємо, що дистанційний консультативний пункт постійно працює на базі Чернігівської обласної універсальної наукової бібліотеки імені В.Г.Короленка кожного 2-го та 4-го четверга місяця з 15.00 до 16.00.

Завдяки цій ініціативі було зекономлено багато коштів та часу, які б витрачали люди, аби приїхати до міста.

Інформація про зручність інтернет-консультування через Skype настільки швидко поширилася, що бібліотеки нині відвідує значно більша кількість людей.

Останні новини

"Гаряча лінія" правової допомоги для журналістів та медіа 19:54

Всеукраїнська коаліція з надання правової допомоги через “гарячу лінію” надає безоплатну журналістам, представникам медіа та блогерам в рамках проєкту “Правова спільнота та місцеві медіа: партнерство задля захисту свободи слова”.

Захист прав та інтересів дітей, які постраждали від насильства – важливість спільних дій! 17:37

За ініціативи Чернігівського громадського комітету захисту прав людини та Відділу ювенальної превенції обласного управління поліції проведено круглий стіл на тему: «Захист прав та інтересів дітей, які є учасниками кримінального провадження, та формування правосуддя, дружнього до дитини».

Як створити безпечне середовище для дітей під час слідчих дій? 18:54

На це та інші питання вдалося відповісти завдяки тренінгу «Захист прав дітей, які постраждали від насильства», проведених за ініціативи Чернігівського громадського комітету захисту прав людини для працівників ГУНП в Чернігівській області.

Правоохоронці Чернігівщини посилюють спроможність щодо ідентифікації та розслідування випадків сексуального насильства, пов'язаного з війною 19:54

Наприкінці вересня для працівників ГУНП в Чернігівській області проведений тренінг на тему «Ідентифікація та розслідування випадків сексуального насильства, в тому числі пов'язаного з конфліктом, та перенаправлення постраждалих осіб для можливості отримання допомоги».

Проєкт “Правова спільнота та місцеві медіа: партнерство задля захисту свободи слова” 11:36

Наша організація впроваджує проєкт “Правова спільнота та місцеві медіа: партнерство задля захисту свободи слова”, у співпраці з Міністерством закордонних справ Королівства Нідерландів. Цей проєкт спрямований на створення довготривалих інструментів правової підтримки для місцевих медіа, журналістів та блогерів. Проект реалізується Всеукраїнською коаліцією з надання правової допомоги разом з партнерами в ряді регіонів України.