Останні публікації
01.07.2015 11:20 — Чернігівський громадський комітет захисту прав людини
Захист прав на землю селян та учасників АТО: проект закінчено, діяльність продовжується
30 червня 2015 року завершився проект "Підвищення спроможності у реалізації права на земельні ділянки учасників АТО та захист прав селян-власників землі та майнових паїв у Хмельницькій, Харківській та Чернігівській областях", який тривав 6 місяців (з грудня 2014 року по червень 2015 року).
Даний проект реалізовувала ХОГО "Подільська правова ліга" у безпосередньому партнерстві з ЧМГО "Чугуївська правозахисна група" (ЧПГ), ГО "Чернігівський громадський комітет захисту прав людини" (ЧГКЗПЛ) та Асоціацією юристів м. Кам'янця-Подільського. Окремими партнерами під час реалізації проекту виступали територіальні управління Держземагенств, сільські бібліотеки віддалених населених пунктів цільових областей, Хмельницькою, Чернігівською та Харківською обласними радами та ОДА, сільськими радами Хмельницької, Чернігівської та Харківської областей, Головним управлінням юстиції у Хмельницькій області, Хмельницьким міськрайонним управлінням юстиції України, представниками адвокатської спільноти та неурядовими громадськими організаціями.
За проектом передбачалось перш за все:
1) надання безкоштовної правової допомоги безпосередньо у Ресурсних Центрах на базі організацій - партнерів проекту, де учасники АТО та селяни змогли захистити свої земельні права та права на майнові паї.
2) шляхом надання Skype консультацій. До правової допомоги через Skype зв'язок були залучені сільські бібліотеки, які підключені до програми "Бібліоміст" та забезпечені необхідними технічними засобами та швидкісним Інтернетом.
3) функціонування «гарячої телефонної лінії» в приймальнях Ресурсних центрів.
4) виїзна робота Ресурсних центрів в сільських районах.
5) проведення заходів з підвищення правової обізнаності населення, що дало змогу покрити переважну частину цільової аудиторії залучених до проекту областей та загалом підвищило обізнаність власників паїв та учасників бойових дій в АТО.
За час реалізації проекту юристами ХОГО «Подільська правова ліга» було надано:
• 210 консультацій;
• складено понад 40 процесуальних документів;
• успішних історій – 4 (рішень суду на користь позивачів, які набули законної сили);
• понад 50 консультацій “гарячою телефонною лінією”;
• проконсультовано 73 особи при виїзних консультаціях в сільській місцевості.
Незважаючи на те, що проект уже завершився, консультування продовжується. Консультації з земельних питань можна отримати за адресою: м.Чернігів, вул.Горького, 57. Тел. (0462) 612-532(0462) 612-532.
Останні новини
Від війни до підтримки: проєкт, який змінює долі жінок 22:47
Чернігівський громадський комітет захисту прав людини долучився до проєкту “Захистимо її разом: зміцнюємо громади, рятуємо життя” – ініціативи, яка має дуже просту, але життєво важливу мету: щоби жінки та дівчата в постраждалих від війни громадах мали доступ до допомоги, підтримки й простору, де їх бачать і чують.
В Чернігові відбувся тренінг для адвокатів із захисту свободи слова в умовах війни 21:41
Радою адвокатів Чернігівської області у партненрстві з ГО «Чернігівський громадський комітет захисту прав людини» та БО «Всеукраїнська коаліція з надання правової допомоги» проведено спеціалізований семінар для адвокатів Чернігівщини, присвячений захисту свободи слова та медіа.
Інформація за режимами доступу буває 00:00
Кожен має право вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію усно, письмово або в інший спосіб - на свій вибір, однак режим доступу до інформації напряму залежить від її виду.
Що таке публічна інформація? 15:52
Кожен, зокрема журналіст, має право: - вільно збирати, зберігати, використовувати та поширювати інформацію; - отримувати публічну інформацію про діяльність влади у зручний для себе спосіб.