Останні публікації
04.04.2016 17:08 — Чернігівський громадський комітет захисту прав людини
В рамках проекту «Інтеграція первинної і вторинної безоплатної правової допомоги на рівні територіальних громад Чернігівської області» здійснені перші робочі візити
4 квітня в рамках проекту «Інтеграція первинної і вторинної безоплатної правової допомоги на рівні малих громад Чернігівської області», були здійсненні робочі візити до смт.Гончарівське, Деснянської та Кіптінської об’єднаних територіальних громад.
У робочому виїзді взяли участь директор Регіонального центру з надання вторинної правової допомоги у Чернігівській області Ірина Протченко, заступник начальника відділу організаційної роботи, юридичного забезпечення діяльності та інформації Вероніка Рибак, директор Чернігівського місцевого центру з надання БВПД Володимир Бобруйко та громадські діячі Чернігівського громадського комітету захисту прав людини Віктор Тарасов, Наталія Піддубна та Ірина Бірюк.
Робочий візит був здійснений з метою забезпечення державної гарантії рівних можливостей для доступу громадян до безоплатної правової допомоги жителів даних громад. Зокрема розглядалося питання необхідності прийняття у поточному році Програми правової освіти та надання безоплатної правової допомоги населенню на 2016-2017 роки. Особливу увагу було приділено основним завданням програми: організації виїзних консультацій для спрощення та розширення доступу до безоплатної правової допомоги соціально вразливим верствам населення та підвищенню рівня правової освіти громадян.
В рамках візитів також відбувалося інформування населення про безоплатну вторинну правовому допомогу та залишалися роздаткові матеріали.
Інформаційна довідка: Як відомо у Чернігівській області сьогодні вже створено 5 об’єднаних територіальних громад: Деснянська, Кіптівська, Вертіївська, Макіївська та Парафіївська. Виявили бажання до об’єднання: Гончарівське, Холми, Остер, Талалаївка, Мрин та інші. Саме в об’єднаних територіальних громадах сьогодні виникає неабияка кількість юридичних питань і саме тому працівниками центрів та громадської організації було вирішено з пропозицією, затвердження програм, в першу чергу звернутися до об’єднаних територіальних громад та тих, що планують об’єднатися.
* * *
Проект «Інтеграція первинної і вторинної безоплатної правової допомоги на рівні територіальних громад Чернігівської області» виконується Чернігівським громадським комітетом захисту прав людини у співпраці з Регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Чернігівській області в рамках Проекту “Доступна та якісна правова допомога в Україні”, який впроваджується Канадським бюро міжнародної освіти за підтримки Уряду Канади та Програмною ініціативою “Права людини та правосуддя” Міжнародного фонду “Відродження”.
Останні новини
"Гаряча лінія" правової допомоги для журналістів та медіа 19:54
Всеукраїнська коаліція з надання правової допомоги через “гарячу лінію” надає безоплатну журналістам, представникам медіа та блогерам в рамках проєкту “Правова спільнота та місцеві медіа: партнерство задля захисту свободи слова”.
Захист прав та інтересів дітей, які постраждали від насильства – важливість спільних дій! 17:37
За ініціативи Чернігівського громадського комітету захисту прав людини та Відділу ювенальної превенції обласного управління поліції проведено круглий стіл на тему: «Захист прав та інтересів дітей, які є учасниками кримінального провадження, та формування правосуддя, дружнього до дитини».
Як створити безпечне середовище для дітей під час слідчих дій? 18:54
На це та інші питання вдалося відповісти завдяки тренінгу «Захист прав дітей, які постраждали від насильства», проведених за ініціативи Чернігівського громадського комітету захисту прав людини для працівників ГУНП в Чернігівській області.
Правоохоронці Чернігівщини посилюють спроможність щодо ідентифікації та розслідування випадків сексуального насильства, пов'язаного з війною 19:54
Наприкінці вересня для працівників ГУНП в Чернігівській області проведений тренінг на тему «Ідентифікація та розслідування випадків сексуального насильства, в тому числі пов'язаного з конфліктом, та перенаправлення постраждалих осіб для можливості отримання допомоги».
Проєкт “Правова спільнота та місцеві медіа: партнерство задля захисту свободи слова” 11:36
Наша організація впроваджує проєкт “Правова спільнота та місцеві медіа: партнерство задля захисту свободи слова”, у співпраці з Міністерством закордонних справ Королівства Нідерландів. Цей проєкт спрямований на створення довготривалих інструментів правової підтримки для місцевих медіа, журналістів та блогерів. Проект реалізується Всеукраїнською коаліцією з надання правової допомоги разом з партнерами в ряді регіонів України.