Безкоштовна
правова допомога

(0462) 612-532


Новини

Партнери

Українська Гельсінська спілка з прав людини

Харківська правозахисна група

Права людини в Україні. Онлайн-бібліотека

Стратегическая судебная защита

Асоціація українських моніторів дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів

Май право на допомогу

Мережа правового розвитку

Правовий простір

Украінський правовий портал


Останні публікації

04.04.2016   17:08Чернігівський громадський комітет захисту прав людини

В рамках проекту «Інтеграція первинної і вторинної безоплатної правової допомоги на рівні територіальних громад Чернігівської області» здійснені перші робочі візити

4 квітня в рамках проекту «Інтеграція первинної і вторинної безоплатної правової допомоги на рівні малих громад Чернігівської області», були здійсненні робочі візити до смт.Гончарівське, Деснянської та Кіптінської об’єднаних територіальних громад.

У робочому виїзді взяли участь директор Регіонального центру з надання вторинної правової допомоги у Чернігівській області Ірина Протченко, заступник начальника відділу організаційної роботи, юридичного забезпечення діяльності та інформації Вероніка Рибак, директор Чернігівського місцевого центру з надання БВПД Володимир Бобруйко та громадські діячі Чернігівського громадського комітету захисту прав людини Віктор Тарасов, Наталія Піддубна та Ірина Бірюк.

Робочий візит був здійснений з метою забезпечення державної гарантії рівних можливостей для доступу громадян до безоплатної правової допомоги жителів даних громад. Зокрема розглядалося питання необхідності прийняття у поточному році Програми правової освіти та надання безоплатної правової допомоги населенню на 2016-2017 роки. Особливу увагу було приділено основним завданням програми: організації виїзних консультацій для спрощення та розширення доступу до безоплатної правової допомоги соціально вразливим верствам населення та підвищенню рівня правової освіти громадян.

В рамках візитів також відбувалося інформування населення про безоплатну вторинну правовому допомогу та залишалися роздаткові матеріали.

Інформаційна довідка: Як відомо у Чернігівській області сьогодні вже створено 5 об’єднаних територіальних громад: Деснянська, Кіптівська, Вертіївська, Макіївська та Парафіївська. Виявили бажання до об’єднання: Гончарівське, Холми, Остер, Талалаївка, Мрин та інші. Саме в об’єднаних територіальних громадах сьогодні виникає неабияка кількість юридичних питань і саме тому працівниками центрів та громадської організації було вирішено з пропозицією, затвердження програм, в першу чергу звернутися до об’єднаних територіальних громад та тих, що планують об’єднатися.

* * *

Проект «Інтеграція первинної і вторинної безоплатної правової допомоги на рівні територіальних громад Чернігівської області» виконується Чернігівським громадським комітетом захисту прав людини у співпраці з Регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Чернігівській області в рамках Проекту “Доступна та якісна правова допомога в Україні”, який впроваджується Канадським бюро міжнародної освіти за підтримки Уряду Канади та Програмною ініціативою “Права людини та правосуддя” Міжнародного фонду “Відродження”.

 

Останні новини

В Чернігові відбувся тренінг «Захист свободи слова та права медійників в умовах війни» 19:45

Захід для місцевих журналістів та активістів організований регіональним хабом Інституту масової інформації «Медіабаза Чернігів» в партнерстві з ГО «Чернігівський громадський комітет захисту прав людини». Експертом навчання виступив провідний український медіаюрист, член Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення Олександр Бурмагін.

Підсумки інформаційної кампанії «16 днів проти насильства» на Чернігівщині 16:16

Як й в минулі роки, Чернігівський громадський комітет захисту прав людини взяв активну участь інформаційно-просвітницькій кампанії в рамках цьогорічної Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства".

Фахівці громад та правоохоронці посилюють взаємодію з протидії насильству, пов’язаному з війною 19:12

Продовжуючи роботу з громадами для забезпечення ефективної реалізації законодаства у сфері запобігання та протидії насильству, наприкінці листопада провели спільне навчання для представників різних суб’єктів щодо покращення міжвідомчої взаємодії громад області.