Останні публікації
14.06.2016 21:50 — Чернігівський громадський комітет захисту прав людини
АНОНС: ХІІ Всеукраїнська школа з прав людини в Чернігові
Всеукраїнська школа прав людини для молодих активістів вкотре відчиняє свої двері для молоді України, яка прагне розширити свої знання щодо прав людини та громадського активізму, познайомитись з кращими практиками правозахисної діяльності, поспілкуватися з активістами зі всієї України, а також міжнародними експертами і просто цікаво провести час в компанії однодумців.
Школа, яку організовує Українська Гельсінська спілка з прав людини спільно з Всеукраїнською освітньою програмою “Розуміємо права людини” за фінансової підтримки програми USAID “Права людини у дії”, цього року проходитиме з 8 по 15 серпня в Освітньому домі прав людини в Чернігові.
Запрошуємо активну молодь від 18 до 28 років, що зацікавлена в тематиці прав людини та готова застосовувати свої знання на практиці. Перевага надаватиметься потенційним учасникам та учасницям, що мають рекомендації від громадських організацій, ініціативних груп тощо.
Навчання проходитиме у форматі інтерактивних лекцій від кращих викладачів, великої кількості практичної роботи з використанням нестандартних методик, майстер-класів, знайомства з інноваційними практиками, дискусійних груп та багато іншого!
Протягом 8 днів учасники підвищать обізнаність про права людини та механізми їх захисту, навчаться помічати права людини та їх порушення у повсякденному житті, підвищать розуміння толерантності та дискримінації, навчаться планувати ефективну діяльність у сфері прав людини.
Для випускників Школи передбачена довгострокова програма особистісного та професійного росту, ресурсної підтримки після завершення школи.
Організаторами забезпечується проживання, харчування та проїзд учасників до місця проведення Школи за умови наявності проїзних документів й у межах вартості проїзду рейсовим автобусом або плацкартним вагоном поїзда.
Для участі у відборі до Всеукраїнської школи з прав людини для молодих активістів Вам необхідно не пізніше 30 червня:
I) заповнити реєстраційну анкету он-лайн за адресою: http://edu.helsinki.org.ua/zajavka/ (обов’язково поставте галочку навпроти назви Школи вгорі сторінки). Зверніть увагу: для отримання доступу до форми заявки необхідно спочатку зареєструватися на сайті http://edu.helsinki.org.ua/user/register та дочекатись підтвердження реєстрації вашої кандидатури на вказану вами адресу електронної пошти.
II) Записати коротке відеозвернення (від 1 до 3 хвилин) на тему «Три причини, чому саме я маю стати учасником Всеукраїнської школи з прав людини для молодих активістів 2016» і викласти його у відеохостинг Ютуб або файлообмінник ex.ua, а посилання скопіювати в графу «Додаткове завдання» в анкеті учасника. Назва відео має бути в форматі Прізвище ім`я_ Всеукраїнська школа з прав людини для молодих активістів.
Приклад відеовізитівки: https://www.youtube.com/watch?v=jbHXjvez9i0, креативність заохочується!
Для монтажу відео можете використовувати програму «Movavi Video» або «ВидеоМОНТАЖ», або будь-яку зручну для Вас.
Звертаємо Вашу увагу, що кандидатура вважається зареєстрованою, а інформація прийнятою до участі у конкурсі, якщо протягом 3 днів Ви отримали підтвердження.
Заявки, надіслані пізніше зазначеного терміну, розглянуті не будуть. Учасники конкурсу будуть повідомлені про його результати 15 липня 2016 року.
Слідкуйте за новинами на сайті edu.helsinki.org.ua. У нас для вас ще багато сюрпризів!
Якщо у Вас виникли запитання, Ви можете зв’язатись з організаторами rozumiemopravaludyny@gmail.com або з координатором kobenko.alina@gmail.com Всеукраїнської школи з прав людини для молодих активістів.
Останні новини
"Гаряча лінія" правової допомоги для журналістів та медіа 19:54
Всеукраїнська коаліція з надання правової допомоги через “гарячу лінію” надає безоплатну журналістам, представникам медіа та блогерам в рамках проєкту “Правова спільнота та місцеві медіа: партнерство задля захисту свободи слова”.
Захист прав та інтересів дітей, які постраждали від насильства – важливість спільних дій! 17:37
За ініціативи Чернігівського громадського комітету захисту прав людини та Відділу ювенальної превенції обласного управління поліції проведено круглий стіл на тему: «Захист прав та інтересів дітей, які є учасниками кримінального провадження, та формування правосуддя, дружнього до дитини».
Як створити безпечне середовище для дітей під час слідчих дій? 18:54
На це та інші питання вдалося відповісти завдяки тренінгу «Захист прав дітей, які постраждали від насильства», проведених за ініціативи Чернігівського громадського комітету захисту прав людини для працівників ГУНП в Чернігівській області.
Правоохоронці Чернігівщини посилюють спроможність щодо ідентифікації та розслідування випадків сексуального насильства, пов'язаного з війною 19:54
Наприкінці вересня для працівників ГУНП в Чернігівській області проведений тренінг на тему «Ідентифікація та розслідування випадків сексуального насильства, в тому числі пов'язаного з конфліктом, та перенаправлення постраждалих осіб для можливості отримання допомоги».
Проєкт “Правова спільнота та місцеві медіа: партнерство задля захисту свободи слова” 11:36
Наша організація впроваджує проєкт “Правова спільнота та місцеві медіа: партнерство задля захисту свободи слова”, у співпраці з Міністерством закордонних справ Королівства Нідерландів. Цей проєкт спрямований на створення довготривалих інструментів правової підтримки для місцевих медіа, журналістів та блогерів. Проект реалізується Всеукраїнською коаліцією з надання правової допомоги разом з партнерами в ряді регіонів України.