Останні публікації
20.07.2016 22:59 — Чернігівський громадський комітет захисту прав людини
Юристи Чернігівського громадського комітету захисту прав людини здійснюють прийом вимушених переселенців в установах Ощадбанку
В Сумах у рамках реалізації програми безкоштовної правової допомоги був даний старт нової ініціативі Данської ради у справах біженців (ДРБ) - в рамках реалізації програми безкоштовної правової допомоги між ДРБ та Ощадбанком була досягнута домовленість щодо співпраці.
Юрист Чернігівського громадського комітету захисту прав людини у Сумах провів перший прийом внутрішньо переміщених осіб та інших громадян, які мають юридичні питання, на базі відділення Ощадбанку № 10018/0145, що знаходиться на вулиці Іллінській в м.Суми.
Сумське регіональне управління Ощадбанку підтримало пропозицію ДРБ щодо розміщення юристів в приміщеннях установ банку. Були досягнені домовленості з керівництвом одного з місцевих відділень, організовано місце для роботи юриста, складений графік роботи в рамках даного проекту.
Проект «Правовий захист населення, постраждалого від конфлікту» впроваджується Данською радою у справах біженців у партнерстві з Чернігівським громадським комітетом захисту прав людини за фінансової підтримки Відділу надання допомоги при надзвичайних ситуаціях Агентства США з міжнародного розвитку (OFDA/USAID).
Контакти приймалень проекту в регіонах:
м.Чернігів
вул.Гонча 57, 14000, Телефон «гарячої лінії»: (0462) 612-532
м.Суми
вул.Бєлінського, 2, офіс 3 Телефон «гарячої лінії»: 095-939-11-11
м.Полтава
вул. Матросова, 4, офіс 3 Телефони «гарячої лінії»: 050-274-52-83; 099-658-56-10
м.Івано-Франківськ
вул.Гаркуші, 2, 4-й поверх, оф. 408 Телефон «гарячої лінії»: 095-310-61-51
м.Житомир
вул.Рильського 9, оф.213 Телефон «гарячої лінії»: 097-706-69-26
Останні новини
Правова допомога для блогерів, журналістів та гомадських активістів 13:31
Нагадуємо, що наша організація продовжує впровадження проєкту "Правова спільнота та місцеві медіа: партнерство задля захисту свободи слова", у співпраці з Міністерством закордонних справ Королівства Нідерландів. Цей проєкт спрямований на створення довготривалих інструментів правової підтримки для місцевих медіа, журналістів та блогерів.
Ефективна протидія гендерно-зумовленому насильству: Чернігівщина робить важливі кроки вперед 18:11
В Чернігові відбувся триденний тренінг для представників територіальних громад на тему: «Ефективна реалізація місцевої політики в сфері протидії гендерно-зумовленому насильству: ідентифікація, надання допомоги постраждалим та робота з кривдниками на рівні громад».
Алгоритм дій у конфліктних ситуаціях для журналістів 12:17
У професійній діяльності журналісти часто стикаються з перешкоджанням своїй роботі, особливо під час висвітлення суспільно значущих подій. Незаконні заборони на зйомку, вимоги припинити використання техніки або залишити відкритий захід можуть бути проявами порушення прав журналіста. Щоб ефективно захистити себе у таких ситуаціях, важливо знати свої права, розуміти межі законних обмежень та вміти аргументовано відстоювати свободу професійної діяльності.
ЗВІТ про діяльність Чернігівського громадського комітету захисту прав людини за 2024 рік 13:30
Цього року нам виповнилося вже 25 років. Тому цього року Чернігівський громадський комітет захисту прав людини продовжує традицію річного звітування і презентує публічний річний звіт за 2024 рік.