Останні публікації
20.07.2016 22:59 — Чернігівський громадський комітет захисту прав людини
Юристи Чернігівського громадського комітету захисту прав людини здійснюють прийом вимушених переселенців в установах Ощадбанку
В Сумах у рамках реалізації програми безкоштовної правової допомоги був даний старт нової ініціативі Данської ради у справах біженців (ДРБ) - в рамках реалізації програми безкоштовної правової допомоги між ДРБ та Ощадбанком була досягнута домовленість щодо співпраці.
Юрист Чернігівського громадського комітету захисту прав людини у Сумах провів перший прийом внутрішньо переміщених осіб та інших громадян, які мають юридичні питання, на базі відділення Ощадбанку № 10018/0145, що знаходиться на вулиці Іллінській в м.Суми.
Сумське регіональне управління Ощадбанку підтримало пропозицію ДРБ щодо розміщення юристів в приміщеннях установ банку. Були досягнені домовленості з керівництвом одного з місцевих відділень, організовано місце для роботи юриста, складений графік роботи в рамках даного проекту.
Проект «Правовий захист населення, постраждалого від конфлікту» впроваджується Данською радою у справах біженців у партнерстві з Чернігівським громадським комітетом захисту прав людини за фінансової підтримки Відділу надання допомоги при надзвичайних ситуаціях Агентства США з міжнародного розвитку (OFDA/USAID).
Контакти приймалень проекту в регіонах:
м.Чернігів
вул.Гонча 57, 14000, Телефон «гарячої лінії»: (0462) 612-532
м.Суми
вул.Бєлінського, 2, офіс 3 Телефон «гарячої лінії»: 095-939-11-11
м.Полтава
вул. Матросова, 4, офіс 3 Телефони «гарячої лінії»: 050-274-52-83; 099-658-56-10
м.Івано-Франківськ
вул.Гаркуші, 2, 4-й поверх, оф. 408 Телефон «гарячої лінії»: 095-310-61-51
м.Житомир
вул.Рильського 9, оф.213 Телефон «гарячої лінії»: 097-706-69-26
Останні новини
В Чернігові відбувся круглий стіл з питань координації гуманітарної відповіді на гендерно-зумовлене насильство 00:00
Представники Чернігівського громадського комітету захисту прав людини разом з партнерами провели засідання робочої групи з питань координації гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство в Чернігівській області за участю представництва UNFPA.
Поліцейські Черніговщини вчаться захищати дітей від домашнього насильства 00:00
Представниця Чернігівського громадського комітету захисту прав людини Ірина Бірюк провела тренінг на тему: «Виявлення та реагування на випадки домашнього насильства щодо дитини» для інспекторів Служби освітньої безпеки ГУНП в Чернігівській області.
Чернігівські активісти зміцнюють стресостійкість та мотивацію в правозахисній діяльності 18:39
Перевтома, стрес, професійне вигорання… Як не піддатися їхньому впливу та підтримувати себе під час роботи з постраждалими? Відповіді шукали на тренінгу «Мотивація, стресостійкість та протидія професійному вигоранню», організованого за ініціативи ГО «Чернігівський громадський комітет захисту прав людини» для представників коаліції «Чернігівщина 1325» задля створення безпечного простору для розмови про власний стан і ресурс.
Тренінг для фахівців громад: захист постраждалих від насильства, пов’язаного з війною 22:41
У відповідь на зростання потреб у підтримці дітей, які постраждали від насильства в умовах збройного конфлікту, в Чернігові відбувся спеціалізований тренінг для фахівців служб у справах дітей місцевих громад Чернігівщини.