Останні публікації
15.08.2016 10:57 — Чернігівський громадський комітет захисту прав людини
ПРЕС-АНОНС: Як працюватимуть новостворені бюро правової допомоги на Чернігівщині?
19 бюро правової допомоги розпочнуть роботу на Чернігівщині вже з 1 вересня. Ці заклади сприятимуть активному поширенню правової інформації та забезпечать доступ до правових консультацій на рівні територіальних громад. В першу чергу, бюро працюватимуть для соціально вразливих суспільних груп. Детальніше про все це можна дізнатися під час прес-конференції 17 серпня в медіа-центрі «Моє місто» (за адресою в Чернігові: пр. Миру, 33, готель «Україна», 4 поверх). Початок – 11.00.
Компетентні відповіді на запитання журналістів нададуть:
- Директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області Ірина Протченко;
- Директор Чернігівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Володимир Бобруйко;
- Керівник програм Чернігівського громадського комітету захисту прав людини Наталія Кулікова.
Питання для обговорення:
- Які функції виконуватимуть бюро правової допомоги?
- В яких настелених пунктах і за яким графіком вони працюватимуть?
- Як формувався штат бюро і хто може стати клієнтом?
- Доступ до онлайн-сервісів Міністерства юстиції;
- Яка роль громадських організацій у формуванні та діяльності новостворених бюро?
- Як територіальні громади забезпечують своїм мешканцям доступ до ефективного правового захисту?
Запрошуємо всіх зацікавлених представників ЗМІ, навчальних закладів та громадських організацій!
Проект «Інтеграція первинної і вторинної безоплатної правової допомоги на рівні територіальних громад Чернігівської області» реалізується Чернігівським громадським комітетом захисту прав людини в рамках Проекту “Доступна та якісна правова допомога в Україні”, який впроваджується Канадським бюро міжнародної освіти за підтримки Уряду Канади та Програмної ініціативи “Права людини та правосуддя” Міжнародного фонду “Відродження”.
Останні новини
Від війни до підтримки: проєкт, який змінює долі жінок 22:47
Чернігівський громадський комітет захисту прав людини долучився до проєкту “Захистимо її разом: зміцнюємо громади, рятуємо життя” – ініціативи, яка має дуже просту, але життєво важливу мету: щоби жінки та дівчата в постраждалих від війни громадах мали доступ до допомоги, підтримки й простору, де їх бачать і чують.
В Чернігові відбувся тренінг для адвокатів із захисту свободи слова в умовах війни 21:41
Радою адвокатів Чернігівської області у партненрстві з ГО «Чернігівський громадський комітет захисту прав людини» та БО «Всеукраїнська коаліція з надання правової допомоги» проведено спеціалізований семінар для адвокатів Чернігівщини, присвячений захисту свободи слова та медіа.
Інформація за режимами доступу буває 00:00
Кожен має право вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію усно, письмово або в інший спосіб - на свій вибір, однак режим доступу до інформації напряму залежить від її виду.
Що таке публічна інформація? 15:52
Кожен, зокрема журналіст, має право: - вільно збирати, зберігати, використовувати та поширювати інформацію; - отримувати публічну інформацію про діяльність влади у зручний для себе спосіб.