Безкоштовна
правова допомога

(0462) 612-532


Новини

Партнери

Українська Гельсінська спілка з прав людини

Харківська правозахисна група

Права людини в Україні. Онлайн-бібліотека

Стратегическая судебная защита

Асоціація українських моніторів дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів

Май право на допомогу

Мережа правового розвитку

Правовий простір

Украінський правовий портал


Останні публікації

08.02.2017   12:13Чернігівський громадський комітет захисту прав людини

Чернігівці і переселенці представили свої ідеї з розвитку власного бізнесу

31 січня та 7 лютого 2017 року, в Чернігові відбувся захист бізнес-планів учасників проекту «Інтеграційна та стабілізаційна підтримка шляхом забезпечення засобами існування внутрішньо переміщених осіб та населення, що постраждало внаслідок конфлікту в Україні».

Після проходження серії тренінгів з самозайнятості та розвитку власного бізнесу, внутрішньо переміщені особи з Донецької, Луганської областей та Криму та представники місцевої громади мали можливість презентувати свої ідеї з реалізації та розвитку власного підприємництва.

Варто зазначити, що серед бізнес-проектів, які презентовані комісії на захисті, були дуже цікаві ідеї з різних сфер діяльності. Це і розвиток сільського господарства, розведення птиці та худоби в регіоні, пошиття та ремонт одягу, тренінгові центри для діток, надання косметичних послуг, випічка тортів та багато іншого.

Переможців конкурсу визначала експертна комісія, до якої увійшли представники Представництва Міжнародної організації з міграції в Україні, радник Міністерства соціальної політики з питань ВПО в Чернігівській області Надія Едієва та голова Чернігівської профспілки підприємців «ЄДНІСТЬ» Світлана Жимолостнова.

Нагадаємо, що метою проекту є сприяння в інтеграції та соціальній адаптації осіб, які переселилися на Чернігівщину після анексії Криму та початку військових дій на Сході України, та інших вразливих представників місцевої громади. За словами Катерини Данькової, представника Чернігівського громадського комітету захисту прав людини, на сьогодні подібна програма з підтримки та розвитку бізнесу для переселенців є дуже актуальною в Чернігівському регіоні.

На Чернігівщині проект «Інтеграційна та стабілізаційна підтримка шляхом забезпечення засобами існування внутрішньо переміщених осіб та населення, що постраждало внаслідок конфлікту в Україні» реалізовується Чернігівським громадським комітетом захисту прав у партнерстві з Представництвом Міжнародної організації з міграції (МОМ) за фінансової підтримки Уряду Об’єднаного Королівства Великої Британії та Північної Ірландії, що діє через Міністерство з міжнародного розвитку (DFID).

Останні новини

Правова допомога для блогерів, журналістів та гомадських активістів 13:31

Нагадуємо, що наша організація продовжує впровадження проєкту "Правова спільнота та місцеві медіа: партнерство задля захисту свободи слова", у співпраці з Міністерством закордонних справ Королівства Нідерландів. Цей проєкт спрямований на створення довготривалих інструментів правової підтримки для місцевих медіа, журналістів та блогерів.

Ефективна протидія гендерно-зумовленому насильству: Чернігівщина робить важливі кроки вперед 18:11

В Чернігові відбувся триденний тренінг для представників територіальних громад на тему: «Ефективна реалізація місцевої політики в сфері протидії гендерно-зумовленому насильству: ідентифікація, надання допомоги постраждалим та робота з кривдниками на рівні громад».

Алгоритм дій у конфліктних ситуаціях для журналістів 12:17

У професійній діяльності журналісти часто стикаються з перешкоджанням своїй роботі, особливо під час висвітлення суспільно значущих подій. Незаконні заборони на зйомку, вимоги припинити використання техніки або залишити відкритий захід можуть бути проявами порушення прав журналіста. Щоб ефективно захистити себе у таких ситуаціях, важливо знати свої права, розуміти межі законних обмежень та вміти аргументовано відстоювати свободу професійної діяльності.

ЗВІТ про діяльність Чернігівського громадського комітету захисту прав людини за 2024 рік 13:30

Цього року нам виповнилося вже 25 років. Тому цього року Чернігівський громадський комітет захисту прав людини продовжує традицію річного звітування і презентує публічний річний звіт за 2024 рік.