Безкоштовна
правова допомога

(0462) 612-532


Новини

Партнери

Українська Гельсінська спілка з прав людини

Харківська правозахисна група

Права людини в Україні. Онлайн-бібліотека

Стратегическая судебная защита

Асоціація українських моніторів дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів

Май право на допомогу

Мережа правового розвитку

Правовий простір

Украінський правовий портал


Останні публікації

02.03.2017   17:57Чернігівський громадський комітет захисту прав людини

Голови ОСББ Чернігова обговорили проблеми безпеки з місцевими поліцейськими

2 березня 2017 року відбулась зустріч представників об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) м.Чернігова та співробітників ГУНП в Чернігівській області та Управління патрульної поліції міста.

Метою даної зустрічі було залучення органів самоорганізації населення до співпраці з представниками правоохоронних органів, а також визначення механізмів участі представників ОСББ у забезпеченні громадської безпеки та правопорядку в місті.

Під час заходу голови ОСББ наголосили на проблемах, які виникають у діяльності об’єднань та на вирішення яких можуть вплинути безпосередньо представники місцевої поліції.

Так, за словами Дмитра Адаменка, голови ОСББ «Шевченко-32», на сьогодні існують проблеми з паркуванням біля будинку. Наприклад, коли машини перекривають доступ комунальникам для вивозу сміття або ж проїзду швидкої допомоги до під’їздів будинку. Крім того, існує нагальна потреба у співпраці «старших» будинку та поліції у притягненні до відповідальності безвідповідальних співвласників будинку за викид сміття з вікон та вигул собак у несанкціонованих місцях.

У свою чергу, Павло Шемендюк, інспектор відділу превенції Чернігівського відділу поліції ГУНП в Чернігівській області, наголосив, що налагодження комунікації з представниками об’єднань або ж старшими будинків є актуальним питанням для місцевої поліції. На сьогодні, у зв’язку з реформуванням відділу дільничних інспекторів, з 120 дільничних по місту Чернігову залишилось лише 45 співробітників. Тому налагодження такої співпраці однозначно буде сприяти в розкритті правопорушень, а також запобіганню їх вчиненню.

Учасники зустрічі домовились про обмін контактною інформацією як представників ОСББ, так і дільничних інспекторів, за якими закріплений той чи інший будинок в місті, що допоможе в майбутній комунікації.

«Чернігівський громадський комітет захисту прав людини планує й надалі проводити подібного роду комунікативні заходи. Такі зустрічі мають сприяти налагодженні ефективної взаємодії між громадою Чернігова та поліцейськими задля забезпечення громадської безпеки в нашому місті» – наголосила організаторка заходу Катерина Данькова.

Захід організований Чернігівським громадським комітетом захисту прав людини за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» та за сприяння Головного управління Національної поліції України в Чернігівській області та Управління патрульної поліції в місті Чернігові.

Останні новини

Робоча зустріч з представником системи безоплатної правничої допомоги на Чернігівщині 19:19

Представниці Чернігівського громадського комітету захисту прав людини Наталія Кулікова та Ірина Бірюк провели робочу зустріч з представницею Східного міжрегіонального центру з надання безоплатної правничої допомоги Іриною Протченко.

Робоча зустріч з представником Омбудсмана на Чернігівщині 19:07

Провели робочу зустріч з Регіональним координатором взаємодії з громадськістю Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Чернігівській області Аллою Лепехою.

Інформаційні заходи з протидії гендерно-зумовленому насильству в Козелецькій та Кіптівській громадах 19:00

З моніторинговим візитом спільно з представницями ГУ Національної соціальної сервісної служби у Чернігівській області відвідали Козелецьку та Кіптівську територіальні громади, де обговорили реалізацію політики у сфері протидії гендерно-зумовленому насильству в громадах.

В Чернігові обговорили актуальні проблеми запобігання та протидії гендерно-зумовленому насильству 23:23

На сьогодні, ситуація із запобіганням та протидією проявам гендерно-зумовленого насильства в Чернігівській області є досить ускладнена. Важливою складовою є взаємодія між різними відповідальними суб'єктами. Адже саме комунікація забезпечує ефективне реагування на кожен факт домашнього насильства.