Останні публікації
02.03.2017 17:57 — Чернігівський громадський комітет захисту прав людини
Голови ОСББ Чернігова обговорили проблеми безпеки з місцевими поліцейськими
2 березня 2017 року відбулась зустріч представників об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) м.Чернігова та співробітників ГУНП в Чернігівській області та Управління патрульної поліції міста.
Метою даної зустрічі було залучення органів самоорганізації населення до співпраці з представниками правоохоронних органів, а також визначення механізмів участі представників ОСББ у забезпеченні громадської безпеки та правопорядку в місті.
Під час заходу голови ОСББ наголосили на проблемах, які виникають у діяльності об’єднань та на вирішення яких можуть вплинути безпосередньо представники місцевої поліції.
Так, за словами Дмитра Адаменка, голови ОСББ «Шевченко-32», на сьогодні існують проблеми з паркуванням біля будинку. Наприклад, коли машини перекривають доступ комунальникам для вивозу сміття або ж проїзду швидкої допомоги до під’їздів будинку. Крім того, існує нагальна потреба у співпраці «старших» будинку та поліції у притягненні до відповідальності безвідповідальних співвласників будинку за викид сміття з вікон та вигул собак у несанкціонованих місцях.
У свою чергу, Павло Шемендюк, інспектор відділу превенції Чернігівського відділу поліції ГУНП в Чернігівській області, наголосив, що налагодження комунікації з представниками об’єднань або ж старшими будинків є актуальним питанням для місцевої поліції. На сьогодні, у зв’язку з реформуванням відділу дільничних інспекторів, з 120 дільничних по місту Чернігову залишилось лише 45 співробітників. Тому налагодження такої співпраці однозначно буде сприяти в розкритті правопорушень, а також запобіганню їх вчиненню.
Учасники зустрічі домовились про обмін контактною інформацією як представників ОСББ, так і дільничних інспекторів, за якими закріплений той чи інший будинок в місті, що допоможе в майбутній комунікації.
«Чернігівський громадський комітет захисту прав людини планує й надалі проводити подібного роду комунікативні заходи. Такі зустрічі мають сприяти налагодженні ефективної взаємодії між громадою Чернігова та поліцейськими задля забезпечення громадської безпеки в нашому місті» – наголосила організаторка заходу Катерина Данькова.
Захід організований Чернігівським громадським комітетом захисту прав людини за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» та за сприяння Головного управління Національної поліції України в Чернігівській області та Управління патрульної поліції в місті Чернігові.
Останні новини
"Гаряча лінія" правової допомоги для журналістів та медіа 19:54
Всеукраїнська коаліція з надання правової допомоги через “гарячу лінію” надає безоплатну журналістам, представникам медіа та блогерам в рамках проєкту “Правова спільнота та місцеві медіа: партнерство задля захисту свободи слова”.
Захист прав та інтересів дітей, які постраждали від насильства – важливість спільних дій! 17:37
За ініціативи Чернігівського громадського комітету захисту прав людини та Відділу ювенальної превенції обласного управління поліції проведено круглий стіл на тему: «Захист прав та інтересів дітей, які є учасниками кримінального провадження, та формування правосуддя, дружнього до дитини».
Як створити безпечне середовище для дітей під час слідчих дій? 18:54
На це та інші питання вдалося відповісти завдяки тренінгу «Захист прав дітей, які постраждали від насильства», проведених за ініціативи Чернігівського громадського комітету захисту прав людини для працівників ГУНП в Чернігівській області.
Правоохоронці Чернігівщини посилюють спроможність щодо ідентифікації та розслідування випадків сексуального насильства, пов'язаного з війною 19:54
Наприкінці вересня для працівників ГУНП в Чернігівській області проведений тренінг на тему «Ідентифікація та розслідування випадків сексуального насильства, в тому числі пов'язаного з конфліктом, та перенаправлення постраждалих осіб для можливості отримання допомоги».
Проєкт “Правова спільнота та місцеві медіа: партнерство задля захисту свободи слова” 11:36
Наша організація впроваджує проєкт “Правова спільнота та місцеві медіа: партнерство задля захисту свободи слова”, у співпраці з Міністерством закордонних справ Королівства Нідерландів. Цей проєкт спрямований на створення довготривалих інструментів правової підтримки для місцевих медіа, журналістів та блогерів. Проект реалізується Всеукраїнською коаліцією з надання правової допомоги разом з партнерами в ряді регіонів України.