Безкоштовна
правова допомога

(0462) 612-532


Новини

Партнери

Українська Гельсінська спілка з прав людини

Харківська правозахисна група

Права людини в Україні. Онлайн-бібліотека

Стратегическая судебная защита

Асоціація українських моніторів дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів

Май право на допомогу

Мережа правового розвитку

Правовий простір

Украінський правовий портал


Останні публікації

22.01.2018   15:10Чернігівський громадський комітет захисту прав людини

Тренінг для правозахисників та громадських активістів «Захист прав біженців та шукачів притулку в Україні»

Оголошується відбір учасників на тренінг «Захист прав біженців та шукачів притулку в Україні» для громадських активістів та юристів, що працюють або планують працювати з біженцями та шукачами притулку.

Громадських активістів та правозахисників запрошують на тренінг «Захист прав біженців та шукачів притулку в Україні», який відбудеться 16-17 лютого 2018 року, на базі Освітнього дому прав людини – Чернігів.

Захід організований Чернігівським громадським комітетом захисту прав людини в рамках проекту «Посилення доступу до правосуддя шукачів притулку, мігрантів та інших вразливих груп іноземних громадян в Україні», що виконується за підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Програми «Нове правосуддя».

Тренерами виступатимуть провідні українські експерти з міграційних питань та практикуючі адвокати БФ "Право на захист".

Метою заходу є посилення правової спроможності українських правозахисників та громадських активістів, які працюють або планують працювати з біженцями та шукачами притулку. Зокрема, будуть розглядатися питання міжнародних та національних стандартів захисту прав біженців та шукачів притулку, нормативно-правова база та судова практика, основні проблеми у реалізації прав мігрантів з неврегульованим статусом, адвокаційна робота правозахисників в роботі з шукачами притулку, тощо.

Організатори забезпечують проживання та харчування учасників заходу. Також відшкодовується проїзд учасників до місця проведення тренінгу і в зворотному напрямку в межах вартості проїзду в купейному вагоні потяга або «Інтерсіті+» (2-й клас) за умови надання документів, що підтверджуюь вартість проїзду.

Реєстрація триває до 5 лютого 2018 р. Про результати відбору учасникам буде повідомлено 7 лютого 2018 р. Програма заходу та логістичні деталі буде повідомлено учасникам, яких відібрано для участі.

Для реєстрації потрібно заповнити наступну форму.

 

Останні новини

"Гаряча лінія" правової допомоги для журналістів та медіа 19:54

Всеукраїнська коаліція з надання правової допомоги через “гарячу лінію” надає безоплатну журналістам, представникам медіа та блогерам в рамках проєкту “Правова спільнота та місцеві медіа: партнерство задля захисту свободи слова”.

Захист прав та інтересів дітей, які постраждали від насильства – важливість спільних дій! 17:37

За ініціативи Чернігівського громадського комітету захисту прав людини та Відділу ювенальної превенції обласного управління поліції проведено круглий стіл на тему: «Захист прав та інтересів дітей, які є учасниками кримінального провадження, та формування правосуддя, дружнього до дитини».

Як створити безпечне середовище для дітей під час слідчих дій? 18:54

На це та інші питання вдалося відповісти завдяки тренінгу «Захист прав дітей, які постраждали від насильства», проведених за ініціативи Чернігівського громадського комітету захисту прав людини для працівників ГУНП в Чернігівській області.

Правоохоронці Чернігівщини посилюють спроможність щодо ідентифікації та розслідування випадків сексуального насильства, пов'язаного з війною 19:54

Наприкінці вересня для працівників ГУНП в Чернігівській області проведений тренінг на тему «Ідентифікація та розслідування випадків сексуального насильства, в тому числі пов'язаного з конфліктом, та перенаправлення постраждалих осіб для можливості отримання допомоги».

Проєкт “Правова спільнота та місцеві медіа: партнерство задля захисту свободи слова” 11:36

Наша організація впроваджує проєкт “Правова спільнота та місцеві медіа: партнерство задля захисту свободи слова”, у співпраці з Міністерством закордонних справ Королівства Нідерландів. Цей проєкт спрямований на створення довготривалих інструментів правової підтримки для місцевих медіа, журналістів та блогерів. Проект реалізується Всеукраїнською коаліцією з надання правової допомоги разом з партнерами в ряді регіонів України.