Безкоштовна
правова допомога

(0462) 612-532


Новини

Партнери

Українська Гельсінська спілка з прав людини

Харківська правозахисна група

Права людини в Україні. Онлайн-бібліотека

Стратегическая судебная защита

Асоціація українських моніторів дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів

Май право на допомогу

Мережа правового розвитку

Правовий простір

Украінський правовий портал


Останні публікації

12.03.2018   11:20Чернігівський громадський комітет захисту прав людини

Тренінг «Хто, якщо не ми? Будуємо нову місцеву владу»

Якщо Ви бачите себе очільником об’єднаної територіальної громади, місцевим депутатом чи старостою, запрошуємо до Чернігова в відвідати корисний та практичний тренінг, щоб дізнатися більше про те, як відбувається децентралізація в Україні та як взяти участь у місцевих виборах.

Коли

27 - 29 березня 2018 року, Освітній дім прав людини – Чернігів (http://ehrh-ch.org.ua/index.php/uk/).

Хто може бути учасником тренінгу

Активні члени громад, правозахисники та місцеві активісти, яким небайдужа доля їхніх громад та які бажають брати владу на місцях в свої руки та змінювати життя громад на краще.

До участі у тренінгу запрошується учасники з усіх регіонів України. За інших рівних умов, перевага надаватиметься учасникам, як мають намір брати участь у місцевих виборах 29 квітня 2018 року.

З переліком ОТГ, в яких 29 квітня 2018 року відбудуться перші вибори можна ознайомитись за наступним посиланням https://goo.gl/8MPspm

Завданнями заходу є дати кандидатам в депутати та очільники громад, а також місцевим активістам інформацію про можливості та виклики децентралізації в Україні. Заохотити найбільш активних членів громад йти у місцеву владу та брати відповідальність на себе. Навчити механізмам участі у виборах в якості кандидата та як проводити успішні виборчі кампанії.

В програмі заходу:

- Децентралізація в Україні. Можливості та виклики.

- Організація виборчого процесу в об'єднаних територіальних громадах.

- Порядок висування кандидатів та проведення передвиборчої агітації.

- Протидія недоброчесним практикам на виборах.

Тренерами виступатимуть провідні українські експерти ВГО «Комітет виборців України».

Реєстрація триває до 20 березня 2018 року включно. Про результати відбору учасникам буде повідомлено 21 березня 2018 року.

Для реєстрації потрібно заповнити наступну форму https://goo.gl/e6Vsqn

Участь у заході безкоштовна! Організатори забезпечують проживання та харчування учасників заходу. Також відшкодовується проїзд учасників до місця проведення тренінгу і в зворотному напрямку в межах вартості проїзду в купейному вагоні потяга за умови надання документів, що підтверджують вартість проїзду.

Організатори заходу: БО «Всеукраїнська коаліція з надання правової допомоги» та ГО «Чернігівський громадський комітет захисту прав людини» у співпраці з ВГО «Комітет виборців України».

Захід відбувається в рамках проекту «Вільні та чесні місцеві вибори в Україні», який реалізує Всеукраїнська коаліція з надання правової допомоги за підтримки National Endowment for Democracy (NED).

Контактна інформація:

E-mail: ucla.office@gmail.com; тел. +380382720195

Останні новини

Активісти громад Чернігівщини посилюють спроможність в роботі з вразливими групами 19:05

Тренінг, проведений Чернігівським громадським комітетом захисту прав людини, став важливим кроком у запобіганню професійного вигоряння серед активістів та представників громад, які працюють та надають послуги вразливим групам населення в Чернігівській області.

Робоча зустріч з керівником регіонального хабу "Медіабаза Чернігів" 15:30

Провели чергову робочу зустріч щодо захисту прав медіа. Цього разу зустрілися з керівником регіонального хабу Інституту масової інформації «Медіабаза Чернігів» Павлом Пущенко. Презентували спільний проєкт із Всеукраїнською коаліцією з надання правової допомоги під назвою "Правова спільнота та місцеві медіа: партнерство задля захисту свободи слова".

На Чернігівщині запрацювали «Зелені кімнати» для дітей у двох територіальних підрозділах поліції 16:17

Повноцінне застосування методики «Зелена кімната», спрямованої на проведення поліцейськими опитувань чи допитів дітей з уникненням повторної травматизації їхньої психіки, відтепер можливе у Ніжинському райуправлінні та Корюківському райвідділі поліції.