Останні публікації
22.11.2019 17:06 — Чернігівський громадський комітет захисту прав людини
Поліція та ОСББ Чернігова налагоджують взаємодію в сфері безпеки
22 листопада відбулась робоча зустріч голів об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) Чернігова та представників місцевої поліції. Метою даної зустрічі є налагодження діалогу між органами поліції та ОСББ, визначення пріоритетів співпраці та основних проблем у сфері безпеки будинків, напрацювання спільних шляхів їх вирішення.
Під час заходу представниця Чернігівського громадського комітету захисту прав людини Катерина Данькова презентувала досвід співпраці поліції та ОСББ через впровадження ініціативи Сусідська варта. Підхід, який допомагає підвищити рівень безпеки будинку та прибудинкової території через активність ОСББ, а також налагодження співпраці поліції, місцевої влади та самих мешканців будинку.
«В рамках Сусідської варти у співпраці з Патрульною поліцією ми проводимо інформаційно-просвітницькі заходи для дорослих та дітей будинків ОСББ. Теми різні - від обговорення безпекових питань, які хвилюють мешканців, і як правильно на них реагувати, до проведення акцій "Безпечний двір" для дітлахів щодо правил дорожнього руху», - наголосила Катерина Данькова.
У свою чергу, начальниця відділу зв’язків з громадськістю Управління патрульної поліції в Чернігівській області Аліна Палуб наголосила на важливості співпраці голів та мешканців ОСББ з патрульними поліцейськими під час викликів на «102» щодо скоєних правопорушень.
В рамках дискусії учасники обговорили актуальні проблеми безпеки будинків та дворів. Серед них: розширення території патрулювання в деяких спальних районах міста, паркування автомобілів та порушення правил дорожнього руху, які суттєво перешкоджають заїзду/виїзду транспорту чи пересування тротуаром та потребують негайного втручання поліції, нелегальний продаж алкоголю в будинках. Представники поліції роз’яснили як правильно реагувати на такі ситуації.
Крім того, інспектор відділу дільничних офіцерів управління превентивної діяльності поліції ГУНП в Чернігівській області Вадим Миткевич наголосив, що на сайті управління є вся належна інформація, контакти та межі території обслуговування дільничних офіцерів поліції Чернігова.
Захід організований Чернігівським громадським комітетом захисту прав людини у співпраці з Управлінням патрульної поліції Чернігівської області в рамках реалізації проекту «Безпечний Чернігів – співпраця, орієнтована на результат» за підтримки Міжнародного фонду “Відродження”.
Останні новини
"Гаряча лінія" правової допомоги для журналістів та медіа 19:54
Всеукраїнська коаліція з надання правової допомоги через “гарячу лінію” надає безоплатну журналістам, представникам медіа та блогерам в рамках проєкту “Правова спільнота та місцеві медіа: партнерство задля захисту свободи слова”.
Захист прав та інтересів дітей, які постраждали від насильства – важливість спільних дій! 17:37
За ініціативи Чернігівського громадського комітету захисту прав людини та Відділу ювенальної превенції обласного управління поліції проведено круглий стіл на тему: «Захист прав та інтересів дітей, які є учасниками кримінального провадження, та формування правосуддя, дружнього до дитини».
Як створити безпечне середовище для дітей під час слідчих дій? 18:54
На це та інші питання вдалося відповісти завдяки тренінгу «Захист прав дітей, які постраждали від насильства», проведених за ініціативи Чернігівського громадського комітету захисту прав людини для працівників ГУНП в Чернігівській області.
Правоохоронці Чернігівщини посилюють спроможність щодо ідентифікації та розслідування випадків сексуального насильства, пов'язаного з війною 19:54
Наприкінці вересня для працівників ГУНП в Чернігівській області проведений тренінг на тему «Ідентифікація та розслідування випадків сексуального насильства, в тому числі пов'язаного з конфліктом, та перенаправлення постраждалих осіб для можливості отримання допомоги».
Проєкт “Правова спільнота та місцеві медіа: партнерство задля захисту свободи слова” 11:36
Наша організація впроваджує проєкт “Правова спільнота та місцеві медіа: партнерство задля захисту свободи слова”, у співпраці з Міністерством закордонних справ Королівства Нідерландів. Цей проєкт спрямований на створення довготривалих інструментів правової підтримки для місцевих медіа, журналістів та блогерів. Проект реалізується Всеукраїнською коаліцією з надання правової допомоги разом з партнерами в ряді регіонів України.