Безкоштовна
правова допомога

(0462) 612-532


Новини

Партнери

Українська Гельсінська спілка з прав людини

Харківська правозахисна група

Права людини в Україні. Онлайн-бібліотека

Стратегическая судебная защита

Асоціація українських моніторів дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів

Май право на допомогу

Мережа правового розвитку

Правовий простір

Украінський правовий портал


Останні публікації

22.11.2019   17:06Чернігівський громадський комітет захисту прав людини

Поліція та ОСББ Чернігова налагоджують взаємодію в сфері безпеки

22 листопада відбулась робоча зустріч голів об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) Чернігова та представників місцевої поліції. Метою даної зустрічі є налагодження діалогу між органами поліції та ОСББ, визначення пріоритетів співпраці та основних проблем у сфері безпеки будинків, напрацювання спільних шляхів їх вирішення.

Під час заходу представниця Чернігівського громадського комітету захисту прав людини Катерина Данькова презентувала досвід співпраці поліції та ОСББ через впровадження ініціативи Сусідська варта. Підхід, який допомагає підвищити рівень безпеки будинку та прибудинкової території через активність ОСББ, а також налагодження співпраці поліції, місцевої влади та самих мешканців будинку.

«В рамках Сусідської варти у співпраці з Патрульною поліцією ми проводимо інформаційно-просвітницькі заходи для дорослих та дітей будинків ОСББ. Теми різні - від обговорення безпекових питань, які хвилюють мешканців, і як правильно на них реагувати, до проведення акцій "Безпечний двір" для дітлахів щодо правил дорожнього руху», - наголосила Катерина Данькова.

У свою чергу, начальниця відділу зв’язків з громадськістю Управління патрульної поліції в Чернігівській області Аліна Палуб наголосила на важливості співпраці голів та мешканців ОСББ з патрульними поліцейськими під час викликів на «102» щодо скоєних правопорушень.

В рамках дискусії учасники обговорили актуальні проблеми безпеки будинків та дворів. Серед них: розширення території патрулювання в деяких спальних районах міста, паркування автомобілів та порушення правил дорожнього руху, які суттєво перешкоджають заїзду/виїзду транспорту чи пересування тротуаром та потребують негайного втручання поліції, нелегальний продаж алкоголю в будинках. Представники поліції роз’яснили як правильно реагувати на такі ситуації.

Крім того, інспектор відділу дільничних офіцерів управління превентивної діяльності поліції ГУНП в Чернігівській області Вадим Миткевич наголосив, що на сайті управління є вся належна інформація, контакти та межі території обслуговування дільничних офіцерів поліції Чернігова.

Захід організований Чернігівським громадським комітетом захисту прав людини у співпраці з Управлінням патрульної поліції Чернігівської області в рамках реалізації проекту «Безпечний Чернігів – співпраця, орієнтована на результат» за підтримки Міжнародного фонду “Відродження”.

Останні новини

Правова допомога для блогерів, журналістів та гомадських активістів 13:31

Нагадуємо, що наша організація продовжує впровадження проєкту "Правова спільнота та місцеві медіа: партнерство задля захисту свободи слова", у співпраці з Міністерством закордонних справ Королівства Нідерландів. Цей проєкт спрямований на створення довготривалих інструментів правової підтримки для місцевих медіа, журналістів та блогерів.

Ефективна протидія гендерно-зумовленому насильству: Чернігівщина робить важливі кроки вперед 18:11

В Чернігові відбувся триденний тренінг для представників територіальних громад на тему: «Ефективна реалізація місцевої політики в сфері протидії гендерно-зумовленому насильству: ідентифікація, надання допомоги постраждалим та робота з кривдниками на рівні громад».

Алгоритм дій у конфліктних ситуаціях для журналістів 12:17

У професійній діяльності журналісти часто стикаються з перешкоджанням своїй роботі, особливо під час висвітлення суспільно значущих подій. Незаконні заборони на зйомку, вимоги припинити використання техніки або залишити відкритий захід можуть бути проявами порушення прав журналіста. Щоб ефективно захистити себе у таких ситуаціях, важливо знати свої права, розуміти межі законних обмежень та вміти аргументовано відстоювати свободу професійної діяльності.

ЗВІТ про діяльність Чернігівського громадського комітету захисту прав людини за 2024 рік 13:30

Цього року нам виповнилося вже 25 років. Тому цього року Чернігівський громадський комітет захисту прав людини продовжує традицію річного звітування і презентує публічний річний звіт за 2024 рік.