Останні публікації
09.12.2022 18:29 — Чернігівський громадський комітет захисту прав людини
На Чернігівщині відбувся форум підтримки жіночого волонтерства
Форум об'єднав представниць громадських організацій, благодійних фондів та волонтерок Чернігівщини. Учасники заходу напрацьовували механізми мережування організацій, розвитку та підтримки жіночого волонтерства у регіоні. Участь у заході, що відбувся 9 грудня в комплексі «Проект», взяли понад 30 волонтерів та громадських активістів.
Волонтер та керівник громадської організації «Активне суспільство України» Максим Богомаз розказав присутнім про волонтерство під час війни.
«Ми обговорили з учасниками форуму, як можна захистити і як захищаються права та інтереси волонтерських і благодійних організацій. Які можуть бути порушення законодавства під час війни та яка за це передбачена відповідальність. І, звісно ж, зупинилися на недосконалому правовому регулюванні обігу гуманітарної допомоги в умовах воєнного стану», — підкреслив Максим Богомаз.
Теми емоційного інтелекту як запоруки емоційної стабільності волонтера, професійного вигорання та боротьби з ним, ефективного пошуку шляхів підтримки та стабілізації морального здоров'я особистості розповіла голова благодійної організації «Чернігівська мережа», психолог, сертифікований коуч та тренер Анжела Мойсеєнко.
Про розвиток волонтерства на Чернігівщині, його проблеми та перспективи розповіла співзасновниця громадської організації «Українська монолітність», координаторка Інтерньюз Україна, PR-менеджерка Національної мережі розвитку локальної філантропії Анастасія Корицька.
«Кожен з нас має вміти налагоджувати комунікацію між волонтерами, благодійними, громадськими організаціями та державними інстанціями. Тому під час свого виступу я приділила цьому особливу увагу, — каже Анастасія. — Водночас ми поговорили з учасницями форуму й про основні аспекти регіональної стратегії розвитку жіночого волонтерства».
Під час форуму було створено робочу групу, яка найближчим часом має напрацювати основні засади створення Громадської платформи «Жінки-волонтерки Чернігівщини».
Діяльність відбувається в рамках проєкту «Розбудова спроможності жіночих волонтерських ініціатив в умовах війни», який реалізовує Всеукраїнська коаліція з надання правової допомоги за сприяння Канадського фонду підтримки місцевих ініціатив у співпраці із громадською організацією «Активне суспільство України».
Останні новини
"Гаряча лінія" правової допомоги для журналістів та медіа 19:54
Всеукраїнська коаліція з надання правової допомоги через “гарячу лінію” надає безоплатну журналістам, представникам медіа та блогерам в рамках проєкту “Правова спільнота та місцеві медіа: партнерство задля захисту свободи слова”.
Захист прав та інтересів дітей, які постраждали від насильства – важливість спільних дій! 17:37
За ініціативи Чернігівського громадського комітету захисту прав людини та Відділу ювенальної превенції обласного управління поліції проведено круглий стіл на тему: «Захист прав та інтересів дітей, які є учасниками кримінального провадження, та формування правосуддя, дружнього до дитини».
Як створити безпечне середовище для дітей під час слідчих дій? 18:54
На це та інші питання вдалося відповісти завдяки тренінгу «Захист прав дітей, які постраждали від насильства», проведених за ініціативи Чернігівського громадського комітету захисту прав людини для працівників ГУНП в Чернігівській області.
Правоохоронці Чернігівщини посилюють спроможність щодо ідентифікації та розслідування випадків сексуального насильства, пов'язаного з війною 19:54
Наприкінці вересня для працівників ГУНП в Чернігівській області проведений тренінг на тему «Ідентифікація та розслідування випадків сексуального насильства, в тому числі пов'язаного з конфліктом, та перенаправлення постраждалих осіб для можливості отримання допомоги».
Проєкт “Правова спільнота та місцеві медіа: партнерство задля захисту свободи слова” 11:36
Наша організація впроваджує проєкт “Правова спільнота та місцеві медіа: партнерство задля захисту свободи слова”, у співпраці з Міністерством закордонних справ Королівства Нідерландів. Цей проєкт спрямований на створення довготривалих інструментів правової підтримки для місцевих медіа, журналістів та блогерів. Проект реалізується Всеукраїнською коаліцією з надання правової допомоги разом з партнерами в ряді регіонів України.