Останні публікації
24.06.2024 18:27 — Чернігівський громадський комітет захисту прав людини
Інформаційні заходи з протидії гендерно-зумовленому насильству в Остерській та Новобілоуській громадах
Продовжуючи роботу з громадами у сфері запобігання та протидії домашньому насильству, провели робочі зустрічі в Остерській та Новобілоуській громадах Чернігівської області.
Спільно з представниками ГУ Національної соціальної сервісної служби та Управління превентивної діяльності ГУ Національної поліції в Чернігівській області, керівництвом та відповідальними працівниками громад, обговорили реалізацію політики у сфері запобігання та протидії гендерно-зумовленому насильству (ГЗН) на місцевому рівні.
В черговий раз наголошували на необхідності впровадження політики через створення/внесення змін/роботу дорадчого органу при міській/сільській раді, визначення уповноважених осіб з координації та реалізації політики, а також розробку цільових програм з протидії ГЗН в громаді для забезпечення надання доступу до ефективної та дієвої допомоги постраждалим від домашнього насильства.
Під час зустрічей надали представникам громад рекомендації щодо інформування суб'єктів взаємодії з протидії ГЗН про роль координатора в цьому напрямку та персональної відповідальності не тільки координатора, але й старост у громаді.
Вдячні представникам Остерської та Новобілоуської громад за співпрацю, розуміння проблеми та бажання створення ефективних алгоритмів реагування та ідентифікації постраждалих осіб від гендерно-зумовленого насильства та забезпечення комплексного підходу!
Проєкт “Захист та підтримка постраждалих від гендерно-зумовленого насильства в умовах війни в Чернігівській області” імплементується ГО "Чернігівський громадський комітет захисту прав людини" в межах програми "Спроможні та сильні", що виконується Фондом Східна Європа за підтримки Швейцарії.
Останні новини
Від війни до підтримки: проєкт, який змінює долі жінок 22:47
Чернігівський громадський комітет захисту прав людини долучився до проєкту “Захистимо її разом: зміцнюємо громади, рятуємо життя” – ініціативи, яка має дуже просту, але життєво важливу мету: щоби жінки та дівчата в постраждалих від війни громадах мали доступ до допомоги, підтримки й простору, де їх бачать і чують.
В Чернігові відбувся тренінг для адвокатів із захисту свободи слова в умовах війни 21:41
Радою адвокатів Чернігівської області у партненрстві з ГО «Чернігівський громадський комітет захисту прав людини» та БО «Всеукраїнська коаліція з надання правової допомоги» проведено спеціалізований семінар для адвокатів Чернігівщини, присвячений захисту свободи слова та медіа.
Інформація за режимами доступу буває 00:00
Кожен має право вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію усно, письмово або в інший спосіб - на свій вибір, однак режим доступу до інформації напряму залежить від її виду.
Що таке публічна інформація? 15:52
Кожен, зокрема журналіст, має право: - вільно збирати, зберігати, використовувати та поширювати інформацію; - отримувати публічну інформацію про діяльність влади у зручний для себе спосіб.