Останні публікації
25.09.2024 19:54 — Чернігівський громадський комітет захисту прав людини
Правоохоронці Чернігівщини посилюють спроможність щодо ідентифікації та розслідування випадків сексуального насильства, пов'язаного з війною
Наприкінці вересня для працівників ГУНП в Чернігівській області проведений тренінг на тему «Ідентифікація та розслідування випадків сексуального насильства, в тому числі пов'язаного з конфліктом, та перенаправлення постраждалих осіб для можливості отримання допомоги».
Головною метою навчання було підвищення обізнаності учасників про насильство, його природу, причини та наслідки, розвиток навичок для ефективної співпраці суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері протидії та запобіганню сексуальному та гендерно-зумовленому насильству (ГЗН).
Захід охоплював декілька аспектів, зокрема: ідентифікацію випадків, фіксацію правопорушень, чинне законодавство, яке регулює питання гендерно-зумовлене та сексуальне насильство, пов’язане з конфліктом (СНПК), методи роботи з постраждалими, які гарантуватимуть їм допомогу та безпеку.
Під час практичних завдань учасники активно відповідали на задані питання, розробляли алгоритми проведення роботи з постраждалими, обговорювали національне законодавство з питання ГЗН і порядок дій, які можуть бути застосовані до кривдників, на основі реальних кейсів обговорювали план дій, створювали дієвий механізм допомоги у разі вчинення насильства.
Проект здійснюється за підтримки Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні.
Останні новини
Від війни до підтримки: проєкт, який змінює долі жінок 22:47
Чернігівський громадський комітет захисту прав людини долучився до проєкту “Захистимо її разом: зміцнюємо громади, рятуємо життя” – ініціативи, яка має дуже просту, але життєво важливу мету: щоби жінки та дівчата в постраждалих від війни громадах мали доступ до допомоги, підтримки й простору, де їх бачать і чують.
В Чернігові відбувся тренінг для адвокатів із захисту свободи слова в умовах війни 21:41
Радою адвокатів Чернігівської області у партненрстві з ГО «Чернігівський громадський комітет захисту прав людини» та БО «Всеукраїнська коаліція з надання правової допомоги» проведено спеціалізований семінар для адвокатів Чернігівщини, присвячений захисту свободи слова та медіа.
Інформація за режимами доступу буває 00:00
Кожен має право вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію усно, письмово або в інший спосіб - на свій вибір, однак режим доступу до інформації напряму залежить від її виду.
Що таке публічна інформація? 15:52
Кожен, зокрема журналіст, має право: - вільно збирати, зберігати, використовувати та поширювати інформацію; - отримувати публічну інформацію про діяльність влади у зручний для себе спосіб.