Безкоштовна
правова допомога

(0462) 612-532


Новини

Партнери

Українська Гельсінська спілка з прав людини

Харківська правозахисна група

Права людини в Україні. Онлайн-бібліотека

Стратегическая судебная защита

Асоціація українських моніторів дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів

Май право на допомогу

Мережа правового розвитку

Правовий простір

Украінський правовий портал


Останні публікації

26.09.2006   02:08Чернігівський громадський комітет захисту прав людини

БІЖЕНЦІ ТА МІГРАНТИ

Комплекс побудовано з урахуванням сучасних вимог та європейських стандартів, будівля розрахована на одночасне утримання 24 осіб. Комплекс вміщує в собі службові та технічні приміщення, кабінет роботи з затриманими, кімнату побачень, столову, приміщення гігієни, пральню, медичний пункт та кімнати камерного типу двох типів. Приміщення обладнані сучасними технічними засобами. Комплекс обслуговує 30 військовослужбовців. Також комплекс має просторі місця для прогулювання затриманих. На побудування комплексу було витрачено мільйон гривень з державних коштів та благодійна допомога в розмірі 200 тисяч гривень. Чернігівський громадський комітет захисту прав людини також не остався осторонь, забезпечивши пункт тримання нелегальних мігрантів правозахисними буклетами та інформаційними стендами, які містять роз’яснення різними мовами прав та обов’язків затриманих.

До кінця 2006 року буде здано в експлуатацію ще 2 пункти тимчасового тримання у Львівському та Білгород-Дністровському прикордонному загонах.

 

Останні новини

В Чернігові обговорили актуальні проблеми запобігання та протидії гендерно-зумовленому насильству 23:23

На сьогодні, ситуація із запобіганням та протидією проявам гендерно-зумовленого насильства в Чернігівській області є досить ускладнена. Важливою складовою є взаємодія між різними відповідальними суб'єктами. Адже саме комунікація забезпечує ефективне реагування на кожен факт домашнього насильства.

Захист та підтримка постраждалих від гендерно-зумовленого насильства в умовах війни 19:46

Незважаючи на війну та міграційну кризу, рівень домашнього і гендерно-зумовленого насильства в Україні та на Чернігівщині зростає. Мешканці сільських, віддалених та прикордонних громад перебувають у соціально-економічній та інформаційній ізоляції та є особливо вразливими до проявів домашнього насильства.