Останні публікації
26.09.2006 02:08 — Чернігівський громадський комітет захисту прав людини
БІЖЕНЦІ ТА МІГРАНТИ
Комплекс побудовано з урахуванням сучасних вимог та європейських стандартів, будівля розрахована на одночасне утримання 24 осіб. Комплекс вміщує в собі службові та технічні приміщення, кабінет роботи з затриманими, кімнату побачень, столову, приміщення гігієни, пральню, медичний пункт та кімнати камерного типу двох типів. Приміщення обладнані сучасними технічними засобами. Комплекс обслуговує 30 військовослужбовців. Також комплекс має просторі місця для прогулювання затриманих. На побудування комплексу було витрачено мільйон гривень з державних коштів та благодійна допомога в розмірі 200 тисяч гривень. Чернігівський громадський комітет захисту прав людини також не остався осторонь, забезпечивши пункт тримання нелегальних мігрантів правозахисними буклетами та інформаційними стендами, які містять роз’яснення різними мовами прав та обов’язків затриманих.
До кінця 2006 року буде здано в експлуатацію ще 2 пункти тимчасового тримання у Львівському та Білгород-Дністровському прикордонному загонах.
Останні новини
Правова допомога для блогерів, журналістів та гомадських активістів 13:31
Нагадуємо, що наша організація продовжує впровадження проєкту "Правова спільнота та місцеві медіа: партнерство задля захисту свободи слова", у співпраці з Міністерством закордонних справ Королівства Нідерландів. Цей проєкт спрямований на створення довготривалих інструментів правової підтримки для місцевих медіа, журналістів та блогерів.
Ефективна протидія гендерно-зумовленому насильству: Чернігівщина робить важливі кроки вперед 18:11
В Чернігові відбувся триденний тренінг для представників територіальних громад на тему: «Ефективна реалізація місцевої політики в сфері протидії гендерно-зумовленому насильству: ідентифікація, надання допомоги постраждалим та робота з кривдниками на рівні громад».
Алгоритм дій у конфліктних ситуаціях для журналістів 12:17
У професійній діяльності журналісти часто стикаються з перешкоджанням своїй роботі, особливо під час висвітлення суспільно значущих подій. Незаконні заборони на зйомку, вимоги припинити використання техніки або залишити відкритий захід можуть бути проявами порушення прав журналіста. Щоб ефективно захистити себе у таких ситуаціях, важливо знати свої права, розуміти межі законних обмежень та вміти аргументовано відстоювати свободу професійної діяльності.
ЗВІТ про діяльність Чернігівського громадського комітету захисту прав людини за 2024 рік 13:30
Цього року нам виповнилося вже 25 років. Тому цього року Чернігівський громадський комітет захисту прав людини продовжує традицію річного звітування і презентує публічний річний звіт за 2024 рік.