Останні публікації
24.12.2014 22:34 — Чернігівський громадський комітет захисту прав людини
Вперше засудженій Чернігівської виправної колонії вручено пенсійне свідоцтво
Вперше в Чернігівській виправній колонії №44 управління ДПтС України в Чернігівській оласті відбулось вручення пенсійного свідоцтва засудженій.
Згідно зі ст. 122 Кримінально-виконавчого кодексу України щодо пенсійного забезпечення засуджених до позбавлення волі - «Засуджені мають право на загальних підставах на державне пенсійне забезпечення за віком, по інвалідності, у зв'язку з втратою годувальника та в інших випадках, передбачених законом".
Пенсії засудженим, за наявності відповідного права, мають призначатись органами Пенсійного фонду України за місцем відбування покарання.
Засуджена Чернігівської виправної колонії №44 отримала змогу оформити пенсійне забезпечення за місцем відбування покарання, а керівництво установи надало всі необхідні умови для призначення засудженій пенсії, повідомила прес-служба управління ДПтС України в Чернігівській області.
Пенсійне свідоцтво засуджена пенсіонерака отримала з рук начальника Чернігівської виправної колонії №44 підполковника внутрішньої служби Андрія Кірієнка.
Останні новини
Правова допомога для блогерів, журналістів та гомадських активістів 13:31
Нагадуємо, що наша організація продовжує впровадження проєкту "Правова спільнота та місцеві медіа: партнерство задля захисту свободи слова", у співпраці з Міністерством закордонних справ Королівства Нідерландів. Цей проєкт спрямований на створення довготривалих інструментів правової підтримки для місцевих медіа, журналістів та блогерів.
Ефективна протидія гендерно-зумовленому насильству: Чернігівщина робить важливі кроки вперед 18:11
В Чернігові відбувся триденний тренінг для представників територіальних громад на тему: «Ефективна реалізація місцевої політики в сфері протидії гендерно-зумовленому насильству: ідентифікація, надання допомоги постраждалим та робота з кривдниками на рівні громад».
Алгоритм дій у конфліктних ситуаціях для журналістів 12:17
У професійній діяльності журналісти часто стикаються з перешкоджанням своїй роботі, особливо під час висвітлення суспільно значущих подій. Незаконні заборони на зйомку, вимоги припинити використання техніки або залишити відкритий захід можуть бути проявами порушення прав журналіста. Щоб ефективно захистити себе у таких ситуаціях, важливо знати свої права, розуміти межі законних обмежень та вміти аргументовано відстоювати свободу професійної діяльності.
ЗВІТ про діяльність Чернігівського громадського комітету захисту прав людини за 2024 рік 13:30
Цього року нам виповнилося вже 25 років. Тому цього року Чернігівський громадський комітет захисту прав людини продовжує традицію річного звітування і презентує публічний річний звіт за 2024 рік.