Останні публікації
31.10.2024 16:29 — Чернігівський громадський комітет захисту прав людини
Пес Патрон привітав чернігівських дітей з появою інноваційного класу безпеки
На Чернігівщині відкрили перший масштабний клас безпеки для дітей прямо в одному з підрозділів ДСНС. Його активісти називають інноваційним освітнім простором. А на перший урок прийшов привітати дітей сам пес Патрон.
Це спільний проект громадськості та ДСНС за сприяння Програми розвитку ООН та фінансової підтримки ЄС у рамках проєкту «UA4Recovery – Розширення можливостей громад в Україні».
Наталія Кулікова, керівниця програм Чернігівського громадського комітету захисту прав людини: Багато організацій опікуються, щоб охопити більше дітей, говорити з ними про правила безпеки. Ми прикордонна область і в зоні бойових дій. Тому актуально ці питання пояснювати ДСНС і поліції. Це спільна ініціатива громадськості і ДСНС. Це дасть можливість масштабуватися і створювати такі простори для дітей.
Ніна Луценко, помічниця начальника ГУ ДСНС в Чернігівській області:
Для рятувальників ця подія є знаковою, тому що це крок для створення безпечного простору для дітей. Це місце, де навчають правильно себе поводити у різних ситуаціях.
Клас поділений на зони: мінна безпека, пожежна безпека, зона дорожнього руху та правила поведінки на воді. Клас безпеки оснащено всім необхідним обладнанням та технічними засобами, які дозволять школярам практично опанувати ключові навички, які можуть стати вирішальними у випадку виникнення будь-яких надзвичайних ситуацій.
Останні новини
Фахівці громад та правоохоронці посилюють взаємодію з протидії насильству, пов’язаному з війною 19:12
Продовжуючи роботу з громадами для забезпечення ефективної реалізації законодаства у сфері запобігання та протидії насильству, наприкінці листопада провели спільне навчання для представників різних суб’єктів щодо покращення міжвідомчої взаємодії громад області.
Активісти громад Чернігівщини посилюють спроможність в роботі з вразливими групами 19:05
Тренінг, проведений Чернігівським громадським комітетом захисту прав людини, став важливим кроком у запобіганню професійного вигоряння серед активістів та представників громад, які працюють та надають послуги вразливим групам населення в Чернігівській області.