Останні публікації
08.11.2005 23:58 — Чернігівський громадський комітет захисту прав людини
СНІД-центр: хворих - на вулицю, приміщення - з молотка?
Консультації відвідувачам надають психологи та лікарі-інфекціоністи. Крім того, тут можна розраховувати на допомогу в отриманні лікування, реабілітації та діагностики, в оформленні пенсії та відновленні документів, правову підтримку. У центрі працюють групи взаємодопомоги для людей, уражених вірусом імунодефіциту, та їх близьких.
Здебільшого - це єдине місце, де нещасні можуть, не криючись, сказати про свої проблеми. Серед найбільш кричущих, за словами Д.Шерембея, - випадок відмови лікаря оперувати ВІЛ-позитивного хворого з пухлиною легень. «Наші соціальні працівники та студенти-волонтери допомагають також тим інфікованим, які знаходяться у лікарнях, жіночій виправній колонії № 44, будинку матері та дитини і просто вдома, - зазначила А.Мойсеєнко. - Проте незабаром Громадський центр може зникнути, оскільки орендований ним будинок по вул. Муринсона,22 міська влада вже у грудні планує продати з аукціону».
Поки працівники центру у пошуках виходу з ситуації звертаються по допомогу до підприємств області, боротьбу за їх виселення активізував бізнесмен, що орендує приміщення по-сусідству.
С.Клопот
«Деснянська правда», 8 листопада 2005 року
Останні новини
Правова допомога для блогерів, журналістів та гомадських активістів 13:31
Нагадуємо, що наша організація продовжує впровадження проєкту "Правова спільнота та місцеві медіа: партнерство задля захисту свободи слова", у співпраці з Міністерством закордонних справ Королівства Нідерландів. Цей проєкт спрямований на створення довготривалих інструментів правової підтримки для місцевих медіа, журналістів та блогерів.
Ефективна протидія гендерно-зумовленому насильству: Чернігівщина робить важливі кроки вперед 18:11
В Чернігові відбувся триденний тренінг для представників територіальних громад на тему: «Ефективна реалізація місцевої політики в сфері протидії гендерно-зумовленому насильству: ідентифікація, надання допомоги постраждалим та робота з кривдниками на рівні громад».
Алгоритм дій у конфліктних ситуаціях для журналістів 12:17
У професійній діяльності журналісти часто стикаються з перешкоджанням своїй роботі, особливо під час висвітлення суспільно значущих подій. Незаконні заборони на зйомку, вимоги припинити використання техніки або залишити відкритий захід можуть бути проявами порушення прав журналіста. Щоб ефективно захистити себе у таких ситуаціях, важливо знати свої права, розуміти межі законних обмежень та вміти аргументовано відстоювати свободу професійної діяльності.
ЗВІТ про діяльність Чернігівського громадського комітету захисту прав людини за 2024 рік 13:30
Цього року нам виповнилося вже 25 років. Тому цього року Чернігівський громадський комітет захисту прав людини продовжує традицію річного звітування і презентує публічний річний звіт за 2024 рік.