Останні публікації
08.11.2005 23:58 — Чернігівський громадський комітет захисту прав людини
СНІД-центр: хворих - на вулицю, приміщення - з молотка?
Консультації відвідувачам надають психологи та лікарі-інфекціоністи. Крім того, тут можна розраховувати на допомогу в отриманні лікування, реабілітації та діагностики, в оформленні пенсії та відновленні документів, правову підтримку. У центрі працюють групи взаємодопомоги для людей, уражених вірусом імунодефіциту, та їх близьких.
Здебільшого - це єдине місце, де нещасні можуть, не криючись, сказати про свої проблеми. Серед найбільш кричущих, за словами Д.Шерембея, - випадок відмови лікаря оперувати ВІЛ-позитивного хворого з пухлиною легень. «Наші соціальні працівники та студенти-волонтери допомагають також тим інфікованим, які знаходяться у лікарнях, жіночій виправній колонії № 44, будинку матері та дитини і просто вдома, - зазначила А.Мойсеєнко. - Проте незабаром Громадський центр може зникнути, оскільки орендований ним будинок по вул. Муринсона,22 міська влада вже у грудні планує продати з аукціону».
Поки працівники центру у пошуках виходу з ситуації звертаються по допомогу до підприємств області, боротьбу за їх виселення активізував бізнесмен, що орендує приміщення по-сусідству.
С.Клопот
«Деснянська правда», 8 листопада 2005 року
Останні новини
Від війни до підтримки: проєкт, який змінює долі жінок 22:47
Чернігівський громадський комітет захисту прав людини долучився до проєкту “Захистимо її разом: зміцнюємо громади, рятуємо життя” – ініціативи, яка має дуже просту, але життєво важливу мету: щоби жінки та дівчата в постраждалих від війни громадах мали доступ до допомоги, підтримки й простору, де їх бачать і чують.
В Чернігові відбувся тренінг для адвокатів із захисту свободи слова в умовах війни 21:41
Радою адвокатів Чернігівської області у партненрстві з ГО «Чернігівський громадський комітет захисту прав людини» та БО «Всеукраїнська коаліція з надання правової допомоги» проведено спеціалізований семінар для адвокатів Чернігівщини, присвячений захисту свободи слова та медіа.
Інформація за режимами доступу буває 00:00
Кожен має право вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію усно, письмово або в інший спосіб - на свій вибір, однак режим доступу до інформації напряму залежить від її виду.
Що таке публічна інформація? 15:52
Кожен, зокрема журналіст, має право: - вільно збирати, зберігати, використовувати та поширювати інформацію; - отримувати публічну інформацію про діяльність влади у зручний для себе спосіб.