Останні публікації
08.11.2005 23:58 — Чернігівський громадський комітет захисту прав людини
СНІД-центр: хворих - на вулицю, приміщення - з молотка?
Консультації відвідувачам надають психологи та лікарі-інфекціоністи. Крім того, тут можна розраховувати на допомогу в отриманні лікування, реабілітації та діагностики, в оформленні пенсії та відновленні документів, правову підтримку. У центрі працюють групи взаємодопомоги для людей, уражених вірусом імунодефіциту, та їх близьких.
Здебільшого - це єдине місце, де нещасні можуть, не криючись, сказати про свої проблеми. Серед найбільш кричущих, за словами Д.Шерембея, - випадок відмови лікаря оперувати ВІЛ-позитивного хворого з пухлиною легень. «Наші соціальні працівники та студенти-волонтери допомагають також тим інфікованим, які знаходяться у лікарнях, жіночій виправній колонії № 44, будинку матері та дитини і просто вдома, - зазначила А.Мойсеєнко. - Проте незабаром Громадський центр може зникнути, оскільки орендований ним будинок по вул. Муринсона,22 міська влада вже у грудні планує продати з аукціону».
Поки працівники центру у пошуках виходу з ситуації звертаються по допомогу до підприємств області, боротьбу за їх виселення активізував бізнесмен, що орендує приміщення по-сусідству.
С.Клопот
«Деснянська правда», 8 листопада 2005 року
Останні новини
Підсумки інформаційної кампанії «16 днів проти насильства» на Чернігівщині 16:16
Як й в минулі роки, Чернігівський громадський комітет захисту прав людини взяв активну участь інформаційно-просвітницькій кампанії в рамках цьогорічної Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства".
Фахівці громад та правоохоронці посилюють взаємодію з протидії насильству, пов’язаному з війною 19:12
Продовжуючи роботу з громадами для забезпечення ефективної реалізації законодаства у сфері запобігання та протидії насильству, наприкінці листопада провели спільне навчання для представників різних суб’єктів щодо покращення міжвідомчої взаємодії громад області.