Останні публікації
27.07.2018 18:49 — Чернігівський громадський комітет захисту прав людини
Як контролювати доброчесність суддів дізнавалися на Чернігівщині
26-27 липня 2018 року, громадські активісти, юристи, правозахисники та журналісти під час тренінгу в Чернігові навчалися контролювати доброчесність діючих суддів та кандидатів на ці посади.
Метою заходу стало підвищення спроможності громадських активістів Чернігівської області та сусідніх регіонів щодо інструментів участі громадськості в процесі перевірки доброчесності представників суддівського корпусу.
Тренери заходу - директор ГО “Бюро правничих комунікацій”, член Громадської ради доброчесності Роман Сухоставець та менеджер зі зв'язків з громадськістю ГО “Бюро правничих комунікацій” Наталія Лебідь обговорили з присутніми поняття “доброчесність”, вимоги до етичної поведінки та способу життя суддів, роль й участь держави та громадськості в контролі доброчесності представників суддівської системи, міжнародні принципи поведінки суддів, механізми притягнення суддів до дисциплінарної відповідальності, тощо.
В рамках практичних прикладів, за допомогою відкритих даних учасники навчилися аналізувати досьє та декларації , а також практикувалися в роботі з державними реєстрами та недержавними проектами щодо контролю доброчесності суддів та кандидатів на ці посади.
Захід організований Всеукраїнською коаліцією з надання правової допомоги, Бюро правничих комунікацій та Чернігівським громадським комітетм захисту прав людини за підтримки Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні.
Останні новини
Активісти громад Чернігівщини посилюють спроможність в роботі з вразливими групами 19:05
Тренінг, проведений Чернігівським громадським комітетом захисту прав людини, став важливим кроком у запобіганню професійного вигоряння серед активістів та представників громад, які працюють та надають послуги вразливим групам населення в Чернігівській області.
Робоча зустріч з керівником регіонального хабу "Медіабаза Чернігів" 15:30
Провели чергову робочу зустріч щодо захисту прав медіа. Цього разу зустрілися з керівником регіонального хабу Інституту масової інформації «Медіабаза Чернігів» Павлом Пущенко. Презентували спільний проєкт із Всеукраїнською коаліцією з надання правової допомоги під назвою "Правова спільнота та місцеві медіа: партнерство задля захисту свободи слова".
На Чернігівщині запрацювали «Зелені кімнати» для дітей у двох територіальних підрозділах поліції 16:17
Повноцінне застосування методики «Зелена кімната», спрямованої на проведення поліцейськими опитувань чи допитів дітей з уникненням повторної травматизації їхньої психіки, відтепер можливе у Ніжинському райуправлінні та Корюківському райвідділі поліції.