Останні публікації
25.11.2021 09:11 — Чернігівський громадський комітет захисту прав людини
Відкриття фотопроекту "Вільна.Я" - історії жінок, що постраждали від домашнього насильства
Щорічно в Україні, з 25 листопада до 10 грудня включно, проводиться інформаційна кампанія «16 днів проти насильства», яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою, Чернігівщина не виключення. Тема насильства щодо жінок, з якої розпочинається інформаційна кампанія, знаходиться сьогодні в центрі уваги громадськості всього світу. Цього року виповнюється 30 років глобальної кампанії 16 днів.
Саме тому, 25 листопада 2021 року в ТРЦ «Голлівуд» (головний вхід, справа біля ескалаторів) було презентовано фотопроект «Вільна.Я» - історії жінок, що постраждали від домашнього насильства. Мета заходу - привернути увагу суспільства до проблем насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми, гендерного насильства та забезпечення рівних прав жінок і чоловіків. А також сприяти формуванню свідомості серед усіх верств населення щодо нетерпимого ставлення до насильства.
Але найголовніша ціль, це дати поштовх жінкам, що роками потерпають від насильства, не терпіти, не замовчувати, а діяти!
На сьогодні постраждалі від домашнього насильства можуть за допомогою звернутись до:
• Поліція Чернігівської області– 102
• Чернігівський обласний центр соціальних служб
• Чернігівський громадський комітет захисту прав людини www.protection.org.ua
• Чернігівського/Ніжинського/Менського місцевих центрів з надання правової допомоги - 0 800 21 31 03
Дякую нашим героїням, що не побоялись розповісти свої історії та своїм прикладом призвали звертатись за допомогою!
Фотовиставка буде розміщена в ТРЦ «Голлівуд» з 25 листопада по 06 грудня 2021 року, тому запрошуємо!!!!
Останні новини
Правова допомога для внутрішньо переміщених осіб 15:16
БО «Всеукраїнська коаліція з надання правової допомоги» розгортає пункт надання правової допомоги та інформаційної підтримки внутрішньо переміщеним особам (ВПО) у Чернігівській області.
Community Policing: взаємодія поліції та громади на засадах партнерства. Досвід Чернігова 16:54
До Революції Гідності місцеві органи внутрішніх справ (ОВС) були майже не підзвітні громаді і вели автономну діяльність, керуючись лише внутрішніми інструкціями та вказівками міліцейського керівництва. Це призвело до появи у населення прагнення самотужки дбати про безпеку, зокрема, через утворені незалежні загони самооборони.
Ефективна протидія домашньому насильству - спільна робота безпекових органів та громадськості 23:21
Регіон. Із запровадженням у 2020 році карантинних обмежень через спалах епідемії COVID-19 кількість звернень до поліції Чернігівщини щодо домашнього насильства збільшилася майже втричі. Крім того, область є однією з найбільш депресивних в Україні за економічними та демографічними показниками. Особливо вразливі категорії в цій ситуації – сільське населення, родини учасників бойових дій, сім’ї, які перебувають у складних життєвих обставинах, члени яких часто піддаються сімейному насильству та насильству за ознакою статі.