Останні публікації
14.07.2010 16:06 — Чернігівський громадський комітет захисту прав людини
BE FREE 2010 НЕ ВІДБУДЕТЬСЯ
"З неформальних джерел ми дізналися, що чернігівська влада знаходиться у контакті з офіційною білоруською стороною, яка наполегливо радить не дозволяти фестиваль. Таким чином, доля міжнародного фестивалю, який проводиться на українській території, де-факто знаходиться в руках білоруської влади. Таке відношення до вільної, відкритої для всіх груп населення культурної акції, спрямованої на поліпшення контактів між Білоруссю і Україною, дивує і викликає обурення" - заявляють організатори фестивалю.
Метою фестивалю - і це відображується в його назві - є надати можливість українській і білоруській молоді вільно творити, вибирати та брати участь у культурному житті. Фестиваль "Бути вільним/Be Free" прагне розширити білорусько-українські контакти в сфері культури, підсилити прикордонне співробітництво. Крім того, завданням фестивалю є знайомство української публіки із кращими рок-групами Білорусі. Фестиваль не переслідує жодних політичних цілей та є культурним заходом правозахисного напрямку. Основний музикальний формат фестивалю - сучасна молодіжна рок-музика.
В минулих фестивалях брали участь такі знані групи як "Воплі Відоплясова", "Тартак", "Гайдамаки", "Ляпис Трубецкой". Проведення фестивалю в 2009 році в Чернігові за участі 20 груп та кількох тисяч глядачів показало, що Чернігів є найбільш перспективним місцем для такої прикордонної міжнародної культурної акції.
У цій ситуації оргкомітет з прикрістю вимушений заявити, що 21-22 серпня 2010 року фестиваль Be Free не відбудеться. Залежно від того, чи вдасться забезпечити інше місце і належний високий рівень його проведення, він буде відкладений або перенесений на літо 2011 року.
Віталь Супрановіч,
Голова оргкомітету фестивалю Be Free
Голова Білоруської музичної альтернативи (BMA Group)
Тел: +375-29 - 649-08-88
E-mail: w1979@tut.by
Останні новини
Чернігівські правозахисники зміцнюють стресостійкість та мотивацію в громадській діяльності 19:10
Перевтома, стрес, професійне вигорання. Як не піддатися їхньому згубному впливу та як з ними боротися? Розібратися з цим допоміг тренінг на тему: «Мотивація, стресостійкість та протидія професійному вигоранню», тренером якого стала неперевершена супервізорка, психологиня та експертка з питань протидії гендерно-зумовленому насильству ГО «Центр «Жіночі перспективи» Олена Кальбус.
Інформаційні заходи з протидії гендерно-зумовленому насильству в Остерській та Новобілоуській громадах 18:27
Продовжуючи роботу з громадами у сфері запобігання та протидії домашньому насильству, провели робочі зустрічі в Остерській та Новобілоуській громадах Чернігівської області.