Останні публікації
14.07.2010 16:06 — Чернігівський громадський комітет захисту прав людини
BE FREE 2010 НЕ ВІДБУДЕТЬСЯ
"З неформальних джерел ми дізналися, що чернігівська влада знаходиться у контакті з офіційною білоруською стороною, яка наполегливо радить не дозволяти фестиваль. Таким чином, доля міжнародного фестивалю, який проводиться на українській території, де-факто знаходиться в руках білоруської влади. Таке відношення до вільної, відкритої для всіх груп населення культурної акції, спрямованої на поліпшення контактів між Білоруссю і Україною, дивує і викликає обурення" - заявляють організатори фестивалю.
Метою фестивалю - і це відображується в його назві - є надати можливість українській і білоруській молоді вільно творити, вибирати та брати участь у культурному житті. Фестиваль "Бути вільним/Be Free" прагне розширити білорусько-українські контакти в сфері культури, підсилити прикордонне співробітництво. Крім того, завданням фестивалю є знайомство української публіки із кращими рок-групами Білорусі. Фестиваль не переслідує жодних політичних цілей та є культурним заходом правозахисного напрямку. Основний музикальний формат фестивалю - сучасна молодіжна рок-музика.
В минулих фестивалях брали участь такі знані групи як "Воплі Відоплясова", "Тартак", "Гайдамаки", "Ляпис Трубецкой". Проведення фестивалю в 2009 році в Чернігові за участі 20 груп та кількох тисяч глядачів показало, що Чернігів є найбільш перспективним місцем для такої прикордонної міжнародної культурної акції.
У цій ситуації оргкомітет з прикрістю вимушений заявити, що 21-22 серпня 2010 року фестиваль Be Free не відбудеться. Залежно від того, чи вдасться забезпечити інше місце і належний високий рівень його проведення, він буде відкладений або перенесений на літо 2011 року.
Віталь Супрановіч,
Голова оргкомітету фестивалю Be Free
Голова Білоруської музичної альтернативи (BMA Group)
Тел: +375-29 - 649-08-88
E-mail: w1979@tut.by
Останні новини
"Гаряча лінія" правової допомоги для журналістів та медіа 19:54
Всеукраїнська коаліція з надання правової допомоги через “гарячу лінію” надає безоплатну журналістам, представникам медіа та блогерам в рамках проєкту “Правова спільнота та місцеві медіа: партнерство задля захисту свободи слова”.
Захист прав та інтересів дітей, які постраждали від насильства – важливість спільних дій! 17:37
За ініціативи Чернігівського громадського комітету захисту прав людини та Відділу ювенальної превенції обласного управління поліції проведено круглий стіл на тему: «Захист прав та інтересів дітей, які є учасниками кримінального провадження, та формування правосуддя, дружнього до дитини».
Як створити безпечне середовище для дітей під час слідчих дій? 18:54
На це та інші питання вдалося відповісти завдяки тренінгу «Захист прав дітей, які постраждали від насильства», проведених за ініціативи Чернігівського громадського комітету захисту прав людини для працівників ГУНП в Чернігівській області.
Правоохоронці Чернігівщини посилюють спроможність щодо ідентифікації та розслідування випадків сексуального насильства, пов'язаного з війною 19:54
Наприкінці вересня для працівників ГУНП в Чернігівській області проведений тренінг на тему «Ідентифікація та розслідування випадків сексуального насильства, в тому числі пов'язаного з конфліктом, та перенаправлення постраждалих осіб для можливості отримання допомоги».
Проєкт “Правова спільнота та місцеві медіа: партнерство задля захисту свободи слова” 11:36
Наша організація впроваджує проєкт “Правова спільнота та місцеві медіа: партнерство задля захисту свободи слова”, у співпраці з Міністерством закордонних справ Королівства Нідерландів. Цей проєкт спрямований на створення довготривалих інструментів правової підтримки для місцевих медіа, журналістів та блогерів. Проект реалізується Всеукраїнською коаліцією з надання правової допомоги разом з партнерами в ряді регіонів України.