Безкоштовна
правова допомога

(0462) 612-532


Новини

Партнери

Українська Гельсінська спілка з прав людини

Харківська правозахисна група

Права людини в Україні. Онлайн-бібліотека

Стратегическая судебная защита

Асоціація українських моніторів дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів

Май право на допомогу

Мережа правового розвитку

Правовий простір

Украінський правовий портал


Останні публікації

21.06.2013   09:51Чернігівський громадський комітет захисту прав людини

В Чернігові працює громадська приймальня Української Гельсінської спілки з прав людини

На базі Чернігівського громадського комітету захисту прав людини працює громадська приймальня Української Гельсінської спілки з прав людини (УГСПЛ) з надання безкоштовної юридичної допомоги громадянам.

Основна мета – надати не тільки правову консультацію, але й посилити правові можливості, навчити людей самим захищати свої права. Акцент у роботі приймальні робиться на захисті прав та свобод людини у стосунках з органами державної влади та місцевого самоврядування. Пріоритетом є безоплатна правова допомога вразливим категоріям громадян: пенсіонерам, безробітним, інвалідам, мешканцям сільської місцевості, жертвам насильства в сім’ї, тощо. Адже зазвичай саме ці люди не мають можливості відстояти свої права в органах влади, зокрема в суді. Далеко не кожен з них може скористатися послугами фахового адвоката.

Окрім власне надання консультативної допомоги, приймальні УГСПЛ в Україні здійснюють аналітичну та інформаційну діяльність. Йдеться про аналіз причин порушень прав людини та шляхів їхнього попередження. Передбачається поширення знань про права людини та засоби правозахисту: навчання для громадських активістів, видання право просвітницьких матеріалів, проведення інформаційних кампаній у ЗМІ, демонстрація успішних прецедентів у справі захисту людських прав, налагодження діалогу та співпраці з державними правоохоронними структурами.

Зокрема, в рамках роботи Фонду стратегічних справ УГСПЛ можлива повна або часткова оплата вартості надання правових послуг жертвам порушень прав людини у справах, що мають стратегічне значення. Стратегічне значення мають справи, що змінюють адміністративну чи судову практику, змінюють законодавство чи спрямовані на захист прав і свобод, коли ці порушення мають масовий чи брутальний характер.

Контакти приймальні УГСПЛ:

Адреса: вул.Горького 57/1, м.Чернігів, 14000.

Запис на прийом за телефоном: (0462) 612-532.

Графік прийому: понеділок - п’ятниця з 11.00 до 17.00.

 

Останні новини

"Гаряча лінія" правової допомоги для журналістів та медіа 19:54

Всеукраїнська коаліція з надання правової допомоги через “гарячу лінію” надає безоплатну журналістам, представникам медіа та блогерам в рамках проєкту “Правова спільнота та місцеві медіа: партнерство задля захисту свободи слова”.

Захист прав та інтересів дітей, які постраждали від насильства – важливість спільних дій! 17:37

За ініціативи Чернігівського громадського комітету захисту прав людини та Відділу ювенальної превенції обласного управління поліції проведено круглий стіл на тему: «Захист прав та інтересів дітей, які є учасниками кримінального провадження, та формування правосуддя, дружнього до дитини».

Як створити безпечне середовище для дітей під час слідчих дій? 18:54

На це та інші питання вдалося відповісти завдяки тренінгу «Захист прав дітей, які постраждали від насильства», проведених за ініціативи Чернігівського громадського комітету захисту прав людини для працівників ГУНП в Чернігівській області.

Правоохоронці Чернігівщини посилюють спроможність щодо ідентифікації та розслідування випадків сексуального насильства, пов'язаного з війною 19:54

Наприкінці вересня для працівників ГУНП в Чернігівській області проведений тренінг на тему «Ідентифікація та розслідування випадків сексуального насильства, в тому числі пов'язаного з конфліктом, та перенаправлення постраждалих осіб для можливості отримання допомоги».

Проєкт “Правова спільнота та місцеві медіа: партнерство задля захисту свободи слова” 11:36

Наша організація впроваджує проєкт “Правова спільнота та місцеві медіа: партнерство задля захисту свободи слова”, у співпраці з Міністерством закордонних справ Королівства Нідерландів. Цей проєкт спрямований на створення довготривалих інструментів правової підтримки для місцевих медіа, журналістів та блогерів. Проект реалізується Всеукраїнською коаліцією з надання правової допомоги разом з партнерами в ряді регіонів України.