Останні публікації
25.09.2018 18:36 — Чернігівський громадський комітет захисту прав людини
В Чернігові стартував процес впровадження Шкільних служб порозуміння
25 вересня пройшов відбір учнів 9-10 класів для участі у тренінгу «Базові навички медіатора Шкільних служб порозуміння». У програмі запровадження даного підходу беруть участь 3 пілотних школи міста Чернігова, де вже після проходження учнів відповідного навчання, будуть запроваджені Шкільні служби порозуміння.
В ході 4-денного навчання учасники матимуть змогу оволодіти техніками вирішення конфліктів, ефективної співпраці та комунікації. Вже після проходження навчання учні-медіатори зможуть застосовувати отримані знання та навички на практиці, допомагаючи своїм ровесникам вирішувати їх чвари мирних шляхом та шляхом переговорів.
Служби порозуміння вже успішно діють у багатьох містах країни. В Чернігові це пілотний проект, який ініційований Чернігівським громадським комітетом захисту прав людини в рамках проекту «Безпечний Чернігів - спільний інтерес, спільна відповідальність» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».
«Медіація – потужний інструмент врегулювання конфліктів та налагодження конструктивного діалогу, який визнаний в усьому світі. Навички майбутнього – це вміння якісно проводити переговори, приймати рішення і не піддаватися стресу. Тому вкрай важливо передати дані навички, починаючи з дитинства та шкільних років» - наголошує керівник проекту Катерина Данькова.
Останні новини
Від війни до підтримки: проєкт, який змінює долі жінок 22:47
Чернігівський громадський комітет захисту прав людини долучився до проєкту “Захистимо її разом: зміцнюємо громади, рятуємо життя” – ініціативи, яка має дуже просту, але життєво важливу мету: щоби жінки та дівчата в постраждалих від війни громадах мали доступ до допомоги, підтримки й простору, де їх бачать і чують.
В Чернігові відбувся тренінг для адвокатів із захисту свободи слова в умовах війни 21:41
Радою адвокатів Чернігівської області у партненрстві з ГО «Чернігівський громадський комітет захисту прав людини» та БО «Всеукраїнська коаліція з надання правової допомоги» проведено спеціалізований семінар для адвокатів Чернігівщини, присвячений захисту свободи слова та медіа.
Інформація за режимами доступу буває 00:00
Кожен має право вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію усно, письмово або в інший спосіб - на свій вибір, однак режим доступу до інформації напряму залежить від її виду.
Що таке публічна інформація? 15:52
Кожен, зокрема журналіст, має право: - вільно збирати, зберігати, використовувати та поширювати інформацію; - отримувати публічну інформацію про діяльність влади у зручний для себе спосіб.