Останні публікації
25.09.2018 18:36 — Чернігівський громадський комітет захисту прав людини
В Чернігові стартував процес впровадження Шкільних служб порозуміння
25 вересня пройшов відбір учнів 9-10 класів для участі у тренінгу «Базові навички медіатора Шкільних служб порозуміння». У програмі запровадження даного підходу беруть участь 3 пілотних школи міста Чернігова, де вже після проходження учнів відповідного навчання, будуть запроваджені Шкільні служби порозуміння.
В ході 4-денного навчання учасники матимуть змогу оволодіти техніками вирішення конфліктів, ефективної співпраці та комунікації. Вже після проходження навчання учні-медіатори зможуть застосовувати отримані знання та навички на практиці, допомагаючи своїм ровесникам вирішувати їх чвари мирних шляхом та шляхом переговорів.
Служби порозуміння вже успішно діють у багатьох містах країни. В Чернігові це пілотний проект, який ініційований Чернігівським громадським комітетом захисту прав людини в рамках проекту «Безпечний Чернігів - спільний інтерес, спільна відповідальність» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».
«Медіація – потужний інструмент врегулювання конфліктів та налагодження конструктивного діалогу, який визнаний в усьому світі. Навички майбутнього – це вміння якісно проводити переговори, приймати рішення і не піддаватися стресу. Тому вкрай важливо передати дані навички, починаючи з дитинства та шкільних років» - наголошує керівник проекту Катерина Данькова.
Останні новини
Правова допомога для блогерів, журналістів та гомадських активістів 13:31
Нагадуємо, що наша організація продовжує впровадження проєкту "Правова спільнота та місцеві медіа: партнерство задля захисту свободи слова", у співпраці з Міністерством закордонних справ Королівства Нідерландів. Цей проєкт спрямований на створення довготривалих інструментів правової підтримки для місцевих медіа, журналістів та блогерів.
Ефективна протидія гендерно-зумовленому насильству: Чернігівщина робить важливі кроки вперед 18:11
В Чернігові відбувся триденний тренінг для представників територіальних громад на тему: «Ефективна реалізація місцевої політики в сфері протидії гендерно-зумовленому насильству: ідентифікація, надання допомоги постраждалим та робота з кривдниками на рівні громад».
Алгоритм дій у конфліктних ситуаціях для журналістів 12:17
У професійній діяльності журналісти часто стикаються з перешкоджанням своїй роботі, особливо під час висвітлення суспільно значущих подій. Незаконні заборони на зйомку, вимоги припинити використання техніки або залишити відкритий захід можуть бути проявами порушення прав журналіста. Щоб ефективно захистити себе у таких ситуаціях, важливо знати свої права, розуміти межі законних обмежень та вміти аргументовано відстоювати свободу професійної діяльності.
ЗВІТ про діяльність Чернігівського громадського комітету захисту прав людини за 2024 рік 13:30
Цього року нам виповнилося вже 25 років. Тому цього року Чернігівський громадський комітет захисту прав людини продовжує традицію річного звітування і презентує публічний річний звіт за 2024 рік.