Безкоштовна
правова допомога

(0462) 612-532


Новини

Партнери

Українська Гельсінська спілка з прав людини

Харківська правозахисна група

Права людини в Україні. Онлайн-бібліотека

Стратегическая судебная защита

Асоціація українських моніторів дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів

Май право на допомогу

Мережа правового розвитку

Правовий простір

Украінський правовий портал


Останні публікації

16.07.2007   00:16Чернігівський громадський комітет захисту прав людини

„Сталінські репресії” на Чернігівщині?

Всі вони були доставлені о 16.20 до приміщення УМВС України в Чернігівський обл. - відділ карного розшуку. Нічого не пояснюючи, „відкатали” пальчики, зробили фото. Через декілька годин двох відпустили, знову нічого не пояснюючи. А двоє - Петров Ігор та Мамонов Олександр зникли у той же вечір.. Так читачу – зникли. За неофіційною інформацією, після певних розшуків, сліди цих людей виявилися аж у Полтавській обл. Кременчуцький ІВС „гостинно” прийняв чернігівчан, де вони відбули – 10 діб. За що – незрозуміло. А 29 червня, зі слів співробітника Кременчуцького ІВС були передані працівникам Чернігівської міліції. І знову ніякої інформації, даже неофіційної. Батьки, жінка, донька, брат, друзі по сьогоднішній день не знають де знаходяться Ігор та Олександр. Не сповістили і словом не обмовилися місцеві правоохоронці про свої дії. А ЗАКОН? Хто повинен його виконувати? Для кого прописані істини у Законі про міліцію??

 

Шановний пане генерале! Поверніть рідним Ігоря та Олександра або сповістіть рідних про їх долю. Як що винні – хай відповідають. Але 16 днів не сповіщати рідних за що затримано і де знаходяться – це занадто. Сьогодні вже не 37 рік. І може краще провести заняття для підлеглих по вивченню прописних істин, а не просити дзвонити по телефону і „стучати” на міліціянтів.

 

 Готові надати допомогу.

 

  Олександр Підгорний

  Центр „Доброчин”

 

Останні новини

Алгоритм дій у конфліктних ситуаціях для журналістів 12:17

У професійній діяльності журналісти часто стикаються з перешкоджанням своїй роботі, особливо під час висвітлення суспільно значущих подій. Незаконні заборони на зйомку, вимоги припинити використання техніки або залишити відкритий захід можуть бути проявами порушення прав журналіста. Щоб ефективно захистити себе у таких ситуаціях, важливо знати свої права, розуміти межі законних обмежень та вміти аргументовано відстоювати свободу професійної діяльності.

ЗВІТ про діяльність Чернігівського громадського комітету захисту прав людини за 2024 рік 13:30

Цього року нам виповнилося вже 25 років. Тому цього року Чернігівський громадський комітет захисту прав людини продовжує традицію річного звітування і презентує публічний річний звіт за 2024 рік.

Правоохоронці Чернігівщини пройшли навчання з протидії гендерно-зумовленому насильству в умовах війни 19:28

В Чернігові для працівників Управління дотримання прав людини Національної поліції України проведено тренінг на тему «Запобігання та реагування на гендерно-зумовлене та сексуальне насильство, повязане з конфліктом».