Останні публікації
03.06.2010 15:30 — Чернігівський громадський комітет захисту прав людини
Тренінг для безхатченків: як відновити втрачені документи?
В роботі тренінгу взяли участь юристи благодійної організації «Чернігівський жіночий правозахисний центр» Валентина Бадира та Григорій Кропива, заступник начальника відділу громадянства, імміграції та реєстрації фізичних осіб УМВС України в Чернігівській області Віталій Магдич, співробітники Деснянського райвідділу внутрішніх справ.
Учасникам тренінгу в доступній формі довели інформацію про порядок відновлення паспортів, деяких інших документів згідно з чинним законодавством України.
Представники благодійної організації «Чернігівський жіночий правозахисний центр» підготували та видали методичні рекомендації щодо відновлення та отримання паспортів, які були передані мешканцям притулку.
Крім того, в ході роботи тренінгу присутні відповіли на численні запитання бездомних та безпритульних, які стосувалися трудових, сімейно-шлюбних та цивільних правовідносин.
На прохання директора центру – Романова М.М., найближчим часом планується проведення тренінгу із персоналом Чернігівського центру соціальної адаптації для бездомних та безпритульних на тему «Особливості психологічного портрету осіб, схильних до бродяжництва та жебракування».
Метою проекту «Надання соціальної, правової, психологічної та інших видів допомоги бездомним та безпритульним особам», що здійснюється благодійною організацією «Чернігівський жіночий правозахисний центр» за підтримки Антикризової гуманітарної програми Інституту Відкритого Суспільства (Нью-Йорк-Будапешт) та Міжнародного фонду «Відродження», є організація гуманітарної та благодійної допомоги бездомним та безпритульним особам, координація діяльності органів влади та місцевого самоврядування, громадських та благодійних організацій в роботі з цією категорією громадян.
Директор БО «Чернігівський жіночий правозахисний центр»
Валентина Бадира
Останні новини
Алгоритм дій у конфліктних ситуаціях для журналістів 12:17
У професійній діяльності журналісти часто стикаються з перешкоджанням своїй роботі, особливо під час висвітлення суспільно значущих подій. Незаконні заборони на зйомку, вимоги припинити використання техніки або залишити відкритий захід можуть бути проявами порушення прав журналіста. Щоб ефективно захистити себе у таких ситуаціях, важливо знати свої права, розуміти межі законних обмежень та вміти аргументовано відстоювати свободу професійної діяльності.
ЗВІТ про діяльність Чернігівського громадського комітету захисту прав людини за 2024 рік 13:30
Цього року нам виповнилося вже 25 років. Тому цього року Чернігівський громадський комітет захисту прав людини продовжує традицію річного звітування і презентує публічний річний звіт за 2024 рік.
Правоохоронці Чернігівщини пройшли навчання з протидії гендерно-зумовленому насильству в умовах війни 19:28
В Чернігові для працівників Управління дотримання прав людини Національної поліції України проведено тренінг на тему «Запобігання та реагування на гендерно-зумовлене та сексуальне насильство, повязане з конфліктом».