Останні публікації
31.01.2011 13:37 — Чернігівський громадський комітет захисту прав людини
Чернігівську міліцію навчають професійній етиці
А от чи завжди приємний цей контакт? Як правило все залежить від ситуації, адже міліціонери теж люди і в них теж здають нерви, коли доводиться працювати з особами, які зловживають алкоголем, наркоманами чи бродягами. Зрозуміло, ця категорія громадян сам факт спілкування з правоохоронцем уже сам по собі вважає неприємністю, а тому нерідко поводиться зухвало, ніби навмисне провокує конфлікт. Як би там не було, а ця категорія громадян такі ж українці, як і решта, і Конституція для них така ж.
Міліцейське керівництво визнає, що бувають випадки, коли міліціонер спілкується з людьми нечемно, а це неприпустимо, навіть у складних у психологічному сенсі ситуаціях. Охоронець порядку мусить будь-що контролювати свої дії, залишатися врівноваженим, тактовним і ввічливим: цього вимагають і статути, і здоровий глузд. Саме тому в Управлінні МВС в області нині проходять заняття з професійної етики для окремих категорій працівників міліції, зокрема, співробітників патрульної служби, «Беркута», дільничних інспекторів.
Проводять заняття з міліціонерами професіонали, які можуть допомогти відпрацювати навички правильного спілкування з людьми. Правоохоронці розуміють, що потрібно це в першу чергу їм самим. До того ж, наближається Євро-2012 - справжній іспит для численних служб, залучених до його організації та проведення (і правоохоронців у тому числі) на відповідність вимогам сьогодення. Чернігівські правоохоронці, напевне, братимуть участь в охороні громадського порядку під час чемпіонату. А це - спілкування з різними категоріями людей, від футбольних фанатів до іноземних туристів. Навички, здобуті під час уроків професійної етики, тоді можуть стати просто неоціненними.
ЦЗГ УМВС України в Чернігівській області
20. 01. 2011 p.
Останні новини
"Гаряча лінія" правової допомоги для журналістів та медіа 19:54
Всеукраїнська коаліція з надання правової допомоги через “гарячу лінію” надає безоплатну журналістам, представникам медіа та блогерам в рамках проєкту “Правова спільнота та місцеві медіа: партнерство задля захисту свободи слова”.
Захист прав та інтересів дітей, які постраждали від насильства – важливість спільних дій! 17:37
За ініціативи Чернігівського громадського комітету захисту прав людини та Відділу ювенальної превенції обласного управління поліції проведено круглий стіл на тему: «Захист прав та інтересів дітей, які є учасниками кримінального провадження, та формування правосуддя, дружнього до дитини».
Як створити безпечне середовище для дітей під час слідчих дій? 18:54
На це та інші питання вдалося відповісти завдяки тренінгу «Захист прав дітей, які постраждали від насильства», проведених за ініціативи Чернігівського громадського комітету захисту прав людини для працівників ГУНП в Чернігівській області.
Правоохоронці Чернігівщини посилюють спроможність щодо ідентифікації та розслідування випадків сексуального насильства, пов'язаного з війною 19:54
Наприкінці вересня для працівників ГУНП в Чернігівській області проведений тренінг на тему «Ідентифікація та розслідування випадків сексуального насильства, в тому числі пов'язаного з конфліктом, та перенаправлення постраждалих осіб для можливості отримання допомоги».
Проєкт “Правова спільнота та місцеві медіа: партнерство задля захисту свободи слова” 11:36
Наша організація впроваджує проєкт “Правова спільнота та місцеві медіа: партнерство задля захисту свободи слова”, у співпраці з Міністерством закордонних справ Королівства Нідерландів. Цей проєкт спрямований на створення довготривалих інструментів правової підтримки для місцевих медіа, журналістів та блогерів. Проект реалізується Всеукраїнською коаліцією з надання правової допомоги разом з партнерами в ряді регіонів України.