Останні публікації
31.01.2011 13:37 — Чернігівський громадський комітет захисту прав людини
Чернігівську міліцію навчають професійній етиці
А от чи завжди приємний цей контакт? Як правило все залежить від ситуації, адже міліціонери теж люди і в них теж здають нерви, коли доводиться працювати з особами, які зловживають алкоголем, наркоманами чи бродягами. Зрозуміло, ця категорія громадян сам факт спілкування з правоохоронцем уже сам по собі вважає неприємністю, а тому нерідко поводиться зухвало, ніби навмисне провокує конфлікт. Як би там не було, а ця категорія громадян такі ж українці, як і решта, і Конституція для них така ж.
Міліцейське керівництво визнає, що бувають випадки, коли міліціонер спілкується з людьми нечемно, а це неприпустимо, навіть у складних у психологічному сенсі ситуаціях. Охоронець порядку мусить будь-що контролювати свої дії, залишатися врівноваженим, тактовним і ввічливим: цього вимагають і статути, і здоровий глузд. Саме тому в Управлінні МВС в області нині проходять заняття з професійної етики для окремих категорій працівників міліції, зокрема, співробітників патрульної служби, «Беркута», дільничних інспекторів.
Проводять заняття з міліціонерами професіонали, які можуть допомогти відпрацювати навички правильного спілкування з людьми. Правоохоронці розуміють, що потрібно це в першу чергу їм самим. До того ж, наближається Євро-2012 - справжній іспит для численних служб, залучених до його організації та проведення (і правоохоронців у тому числі) на відповідність вимогам сьогодення. Чернігівські правоохоронці, напевне, братимуть участь в охороні громадського порядку під час чемпіонату. А це - спілкування з різними категоріями людей, від футбольних фанатів до іноземних туристів. Навички, здобуті під час уроків професійної етики, тоді можуть стати просто неоціненними.
ЦЗГ УМВС України в Чернігівській області
20. 01. 2011 p.
Останні новини
Активісти громад Чернігівщини посилюють спроможність в роботі з вразливими групами 19:05
Тренінг, проведений Чернігівським громадським комітетом захисту прав людини, став важливим кроком у запобіганню професійного вигоряння серед активістів та представників громад, які працюють та надають послуги вразливим групам населення в Чернігівській області.
Робоча зустріч з керівником регіонального хабу "Медіабаза Чернігів" 15:30
Провели чергову робочу зустріч щодо захисту прав медіа. Цього разу зустрілися з керівником регіонального хабу Інституту масової інформації «Медіабаза Чернігів» Павлом Пущенко. Презентували спільний проєкт із Всеукраїнською коаліцією з надання правової допомоги під назвою "Правова спільнота та місцеві медіа: партнерство задля захисту свободи слова".
На Чернігівщині запрацювали «Зелені кімнати» для дітей у двох територіальних підрозділах поліції 16:17
Повноцінне застосування методики «Зелена кімната», спрямованої на проведення поліцейськими опитувань чи допитів дітей з уникненням повторної травматизації їхньої психіки, відтепер можливе у Ніжинському райуправлінні та Корюківському райвідділі поліції.