Останні публікації
16.04.2013 16:33 — Чернігівський громадський комітет захисту прав людини
Антикорупційна політика в Чернігові продовжує формуватися без жодних консультацій громади та влади
Громадські активісти звернулася до депутатів міськради за підтримкою ініціювання громадських слухань щодо стану виконання вимог антикорупційного законодавства в м. Чернігові.
Попри численні корупційні ризики антикорупційна політика в Чернігові продовжує формуватися без жодних консультацій із депутатами міськради та громадськістю.
Звітність про стан виконання антикорупційного законодавства зводиться до публікації інформації на сайті міськради, а громадськість не може отримати чітких відповідей щодо усунення корупційних ризиків в діяльності міського голови.
Пропозиція до О.Соколова щодо ініціювання громадських слухань не була ним підтримана. До речі, як і переважна більшість пропозицій щодо підвищення ефективності антикорупційної політики в м. Чернігові.
Існуюча ситуація змусила Чернігівський обласний осередок ВМГО «Демократичні перетворення України» звернутися до депутатів міськради підтримати проведення громадських слухань щодо стану виконання вимог антикорупційного законодавства, внесення змін до Розпорядження! міського голови № 6-р «Про запобігання, виявлення та здійснення заходів щодо припинення корупційних правопорушень у Чернігівській міській раді у 2013 році» від 15.01.2013 р. та забезпечення адекватного реагування на численні корупційні ризики в діяльності міського голови О.Соколова та міськради.
Матеріал підготовлено в рамках проекту «ГРОМАДСЬКА ВАРТА: здійснення громадського контролю за реалізацією антикорупційної політики у місті Чернігові та Чернігівській області» реалізується Чернігівським обласним осередком ВМГО «Демократичні перетворення України» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».
Докладну інформацію про проект «Громадська варта» можна отримати на сторінці в мережі Фейсбук.
Останні новини
"Гаряча лінія" правової допомоги для журналістів та медіа 19:54
Всеукраїнська коаліція з надання правової допомоги через “гарячу лінію” надає безоплатну журналістам, представникам медіа та блогерам в рамках проєкту “Правова спільнота та місцеві медіа: партнерство задля захисту свободи слова”.
Захист прав та інтересів дітей, які постраждали від насильства – важливість спільних дій! 17:37
За ініціативи Чернігівського громадського комітету захисту прав людини та Відділу ювенальної превенції обласного управління поліції проведено круглий стіл на тему: «Захист прав та інтересів дітей, які є учасниками кримінального провадження, та формування правосуддя, дружнього до дитини».
Як створити безпечне середовище для дітей під час слідчих дій? 18:54
На це та інші питання вдалося відповісти завдяки тренінгу «Захист прав дітей, які постраждали від насильства», проведених за ініціативи Чернігівського громадського комітету захисту прав людини для працівників ГУНП в Чернігівській області.
Правоохоронці Чернігівщини посилюють спроможність щодо ідентифікації та розслідування випадків сексуального насильства, пов'язаного з війною 19:54
Наприкінці вересня для працівників ГУНП в Чернігівській області проведений тренінг на тему «Ідентифікація та розслідування випадків сексуального насильства, в тому числі пов'язаного з конфліктом, та перенаправлення постраждалих осіб для можливості отримання допомоги».
Проєкт “Правова спільнота та місцеві медіа: партнерство задля захисту свободи слова” 11:36
Наша організація впроваджує проєкт “Правова спільнота та місцеві медіа: партнерство задля захисту свободи слова”, у співпраці з Міністерством закордонних справ Королівства Нідерландів. Цей проєкт спрямований на створення довготривалих інструментів правової підтримки для місцевих медіа, журналістів та блогерів. Проект реалізується Всеукраїнською коаліцією з надання правової допомоги разом з партнерами в ряді регіонів України.