Останні публікації
26.05.2015 13:39 — Чернігівський громадський комітет захисту прав людини
На Чернігівщині майже 9 тисяч переселенців, проте лише тисяча з них отримують соціальні виплати
За час окупації Криму та проведення антитерористичної операції на сході країни Чернігівщина прихистила майже дев’ять тисяч вимушених переселенців. Однак, з них матеріальну допомогу від держави отримує лише 955 осіб.
Такі цифри сьогодні, 25 травня, під час брифінгу в Чернігівській ОДА озвучила заступник директора Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Інна Снегерьова.
За її інформацією з майже 9 тисяч вимушених переселенців, які наразі проживають на Чернігівщині, дві тисячі дітей, з яких частина сиріт.
Як повідомила Снегерьова, Уряд виділив Чернігівщині 24,8 мільйонів гривень на виплати вимушеним переселенцям.
Так, одна непрацездатна людина з родини переселенців отримує 844 гривні на місяць, переселенець-інвалід – 949 грн. а працездатні переселенці – 442 грн. на одну особу в родині.
Ці кошти виділяються на відшкодування оренди житла та допомогу по сплаті комунальних.
Загалом, працівники соціальної сфери підкреслили, що намагаються надавати всебічну допомогу вимушеним переселенцям, починаючи від гуманітарної допомоги і закінчуючи пошуком тимчасового житла.
Чернігівщина: події і коментарі
Останні новини
ЗВІТ про діяльність Чернігівського громадського комітету захисту прав людини за 2024 рік 13:30
Цього року нам виповнилося вже 25 років. Тому цього року Чернігівський громадський комітет захисту прав людини продовжує традицію річного звітування і презентує публічний річний звіт за 2024 рік.
Правоохоронці Чернігівщини пройшли навчання з протидії гендерно-зумовленому насильству в умовах війни 19:28
В Чернігові для працівників Управління дотримання прав людини Національної поліції України проведено тренінг на тему «Запобігання та реагування на гендерно-зумовлене та сексуальне насильство, повязане з конфліктом».
Виклики свободі слова на Чернігівщині: затягування справ та тиск на комунальні медіа 18:25
Експерти Інституту масової інформації (ІМІ) проаналізували стан справ щодо свободи слова в Чернігівській області.