Останні публікації
26.05.2015 13:39 — Чернігівський громадський комітет захисту прав людини
На Чернігівщині майже 9 тисяч переселенців, проте лише тисяча з них отримують соціальні виплати
За час окупації Криму та проведення антитерористичної операції на сході країни Чернігівщина прихистила майже дев’ять тисяч вимушених переселенців. Однак, з них матеріальну допомогу від держави отримує лише 955 осіб.
Такі цифри сьогодні, 25 травня, під час брифінгу в Чернігівській ОДА озвучила заступник директора Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Інна Снегерьова.
За її інформацією з майже 9 тисяч вимушених переселенців, які наразі проживають на Чернігівщині, дві тисячі дітей, з яких частина сиріт.
Як повідомила Снегерьова, Уряд виділив Чернігівщині 24,8 мільйонів гривень на виплати вимушеним переселенцям.
Так, одна непрацездатна людина з родини переселенців отримує 844 гривні на місяць, переселенець-інвалід – 949 грн. а працездатні переселенці – 442 грн. на одну особу в родині.
Ці кошти виділяються на відшкодування оренди житла та допомогу по сплаті комунальних.
Загалом, працівники соціальної сфери підкреслили, що намагаються надавати всебічну допомогу вимушеним переселенцям, починаючи від гуманітарної допомоги і закінчуючи пошуком тимчасового житла.
Чернігівщина: події і коментарі
Останні новини
Від війни до підтримки: проєкт, який змінює долі жінок 22:47
Чернігівський громадський комітет захисту прав людини долучився до проєкту “Захистимо її разом: зміцнюємо громади, рятуємо життя” – ініціативи, яка має дуже просту, але життєво важливу мету: щоби жінки та дівчата в постраждалих від війни громадах мали доступ до допомоги, підтримки й простору, де їх бачать і чують.
В Чернігові відбувся тренінг для адвокатів із захисту свободи слова в умовах війни 21:41
Радою адвокатів Чернігівської області у партненрстві з ГО «Чернігівський громадський комітет захисту прав людини» та БО «Всеукраїнська коаліція з надання правової допомоги» проведено спеціалізований семінар для адвокатів Чернігівщини, присвячений захисту свободи слова та медіа.
Інформація за режимами доступу буває 00:00
Кожен має право вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію усно, письмово або в інший спосіб - на свій вибір, однак режим доступу до інформації напряму залежить від її виду.
Що таке публічна інформація? 15:52
Кожен, зокрема журналіст, має право: - вільно збирати, зберігати, використовувати та поширювати інформацію; - отримувати публічну інформацію про діяльність влади у зручний для себе спосіб.