Останні публікації
22.05.2020 21:34 — Чернігівський громадський комітет захисту прав людини
Чернігівська поліція розказала громадам про проект «Поліцейський офіцер громади»
Хто такий поліцейський офіцер громади, які у нього повноваження та роль у житті новостворених об’єднаних територіальних громад, розказав представник поліції Чернігівської області керівникам місцевого самоврядування.
Про повноваження органів місцевого самоврядування з питань взаємодії з правоохоронними органам, формування служби поліцейських офіцерів громади розмовляли вчора у Чернігівському центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів місцевого самоврядування під час онлайн-конференції.
- Ми сподіваємося, що в майбутньому у кожній ОТГ буде свій поліцейський. Він активно співпрацюватиме з громадою, звітуватиме перед нею, локально вирішуватиме проблеми у межах своєї компетенції. Комунікація та взаємодія між населенням та поліцією має бути ефективною і приносити позитивний результат, - розказав начальник Управління превентивної діяльності поліції області Олексій Дяговець.
Також він підкреслив, що проект має на меті забезпечення відкритої та тісної співпраці громади і поліції заради створення безпечного середовища. Так, Національна поліція має забезпечити офіцерів службовими авто і планшетами для ведення електронної документації, а громада - приміщенням, оргтехнікою і, за можливості, службовим житлом.
Під час розтлумачення проекту «Поліцейський офіцер громади» поліцейський керівник відповів на всі запитання представників об'єднаних територіальних громад. Більшість запитань стосувалася матеріально-технічного забезпечення та інших організаційних аспектів.
Детальніше тут: "Поліцейський офіцер громади"
Сектор комунікації поліції Чернігівської області
Останні новини
"Гаряча лінія" правової допомоги для журналістів та медіа 19:54
Всеукраїнська коаліція з надання правової допомоги через “гарячу лінію” надає безоплатну журналістам, представникам медіа та блогерам в рамках проєкту “Правова спільнота та місцеві медіа: партнерство задля захисту свободи слова”.
Захист прав та інтересів дітей, які постраждали від насильства – важливість спільних дій! 17:37
За ініціативи Чернігівського громадського комітету захисту прав людини та Відділу ювенальної превенції обласного управління поліції проведено круглий стіл на тему: «Захист прав та інтересів дітей, які є учасниками кримінального провадження, та формування правосуддя, дружнього до дитини».
Як створити безпечне середовище для дітей під час слідчих дій? 18:54
На це та інші питання вдалося відповісти завдяки тренінгу «Захист прав дітей, які постраждали від насильства», проведених за ініціативи Чернігівського громадського комітету захисту прав людини для працівників ГУНП в Чернігівській області.
Правоохоронці Чернігівщини посилюють спроможність щодо ідентифікації та розслідування випадків сексуального насильства, пов'язаного з війною 19:54
Наприкінці вересня для працівників ГУНП в Чернігівській області проведений тренінг на тему «Ідентифікація та розслідування випадків сексуального насильства, в тому числі пов'язаного з конфліктом, та перенаправлення постраждалих осіб для можливості отримання допомоги».
Проєкт “Правова спільнота та місцеві медіа: партнерство задля захисту свободи слова” 11:36
Наша організація впроваджує проєкт “Правова спільнота та місцеві медіа: партнерство задля захисту свободи слова”, у співпраці з Міністерством закордонних справ Королівства Нідерландів. Цей проєкт спрямований на створення довготривалих інструментів правової підтримки для місцевих медіа, журналістів та блогерів. Проект реалізується Всеукраїнською коаліцією з надання правової допомоги разом з партнерами в ряді регіонів України.