Безкоштовна
правова допомога

(0462) 612-532


Новини

Партнери

Українська Гельсінська спілка з прав людини

Харківська правозахисна група

Права людини в Україні. Онлайн-бібліотека

Стратегическая судебная защита

Асоціація українських моніторів дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів

Май право на допомогу

Мережа правового розвитку

Правовий простір

Украінський правовий портал


Останні публікації

03.05.2023   00:23Чернігівський громадський комітет захисту прав людини

В області працюють над механізмом підтримки постраждалих від насильства

Обласний центр соціально-психологічної допомоги відновив роботу у форматі денного стаціонару. В березні минулого року його приміщення було пошкоджене внаслідок обстрілів. Роботи з відновлення велися частково коштом державного бюджету.

Заступниця начальника ОВА Жанна Шерстюк відвідала центр з робочим візитом. В ході зустрічі з керівництвом закладу озвучені проблемні питання. Зокрема, відсутність власного укриття, через що послуги за цією адресою не можуть надаватися цілодобово.

Як складова центру передбачена «кризова кімната». Тут можна отримати прихисток від кривдників, включаючи перебування разом з дітьми, а також психологічну та юридичну допомогу. Також тут реалізовано ще один проєкт – з розгортання консультативних сервісів на базі денного центру з «кризовою кімнатою».

«Це спільна ініціатива Чернігівської ОВА та Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA Ukraine). Невдовзі відремонтоване приміщення буде облаштоване меблями і розпочне свою роботу», − прокоментувала Жанна Шерстюк.

Довідково. Чернігівський обласний центр соціально-психологічної допомоги надає невідкладну комплексну допомогу (психологічні, соціально-побутові, соціально-педагогічні, соціально-медичні, соціально-економічні, інформаційні і юридичні послуги) особам, які опинилися у складних життєвих обставинах, що сприятиме якнайшвидшому їх поверненню до нормальних умов життєдіяльності.

Останні новини

Від війни до підтримки: проєкт, який змінює долі жінок 22:47

Чернігівський громадський комітет захисту прав людини долучився до проєкту “Захистимо її разом: зміцнюємо громади, рятуємо життя” – ініціативи, яка має дуже просту, але життєво важливу мету: щоби жінки та дівчата в постраждалих від війни громадах мали доступ до допомоги, підтримки й простору, де їх бачать і чують.

В Чернігові відбувся тренінг для адвокатів із захисту свободи слова в умовах війни 21:41

Радою адвокатів Чернігівської області у партненрстві з ГО «Чернігівський громадський комітет захисту прав людини» та БО «Всеукраїнська коаліція з надання правової допомоги» проведено спеціалізований семінар для адвокатів Чернігівщини, присвячений захисту свободи слова та медіа.

Інформація за режимами доступу буває 00:00

Кожен має право вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію усно, письмово або в інший спосіб - на свій вибір, однак режим доступу до інформації напряму залежить від її виду.

Що таке публічна інформація? 15:52

Кожен, зокрема журналіст, має право: - вільно збирати, зберігати, використовувати та поширювати інформацію; - отримувати публічну інформацію про діяльність влади у зручний для себе спосіб.