Останні публікації
02.04.2006 22:47 — Чернігівський громадський комітет захисту прав людини
Громадськість закликає переможців місцевих виборів взяти відповідальність за розвиток Чернігівщини
Виборча кампанія 2006 року показала, що на місцевому рівні немає надто великих розбіжностей у програмних засадах діяльності більшості політичних сил. Тому, на наше переконання, партії та блоки, що матимуть своїх представників у різних радах мають підписати угоду про партнерство, яка б визначала засади їхньої діяльності з метою спільно вирішувати місцеві проблеми та нести відповідальність за розвиток регіону протягом наступних п’яти років.
Ми впевненні, що підписання цієї угоди має відбутися якомога швидше і так, щоб громадськість бачила і знала, які політичні сили беруть на себе відповідальність за рішення та дії місцевої влади. Ми хочемо бути свідками та ініціюємо переговорний процес між переможцями місцевих виборів за участі громадськості, який має бути прозорим і результатом якого має бути підписання угоди в якій будуть окреслені основні учасники коаліції та принципи її діяльності.
В цій угоді мають бути закладені принципи діяльності коаліції та першочергові рішення які будуть прийняті місцевими радами. Однозначно, що таке об’єднання має відбутися на основі програми Президента України Віктора Ющенка «10 кроків на зустріч людям», адже мешканці Чернігівщини і 26 березня 2006 року і в 2004 році своїм волевиявленням підтримали цю програму.
31.03.2006
Член ради
Громадянської мережі «ОПОРА»
Тетяна Пекур
Президент Агенції
регіонального розвитку «Вектор»
Сергій Кнуренко
Голова правління громадської організації
«За Україну, за Ющенка!»
Ніна Пономаренко
Заступник голови Чернігівської міської молодіжної
громадської організації «АРМАДА»
Дем’яненко Олексій
Голова правління обласного відділення
«Комітету виборців України»
Олександр Соломаха
Останні новини
Від війни до підтримки: проєкт, який змінює долі жінок 22:47
Чернігівський громадський комітет захисту прав людини долучився до проєкту “Захистимо її разом: зміцнюємо громади, рятуємо життя” – ініціативи, яка має дуже просту, але життєво важливу мету: щоби жінки та дівчата в постраждалих від війни громадах мали доступ до допомоги, підтримки й простору, де їх бачать і чують.
В Чернігові відбувся тренінг для адвокатів із захисту свободи слова в умовах війни 21:41
Радою адвокатів Чернігівської області у партненрстві з ГО «Чернігівський громадський комітет захисту прав людини» та БО «Всеукраїнська коаліція з надання правової допомоги» проведено спеціалізований семінар для адвокатів Чернігівщини, присвячений захисту свободи слова та медіа.
Інформація за режимами доступу буває 00:00
Кожен має право вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію усно, письмово або в інший спосіб - на свій вибір, однак режим доступу до інформації напряму залежить від її виду.
Що таке публічна інформація? 15:52
Кожен, зокрема журналіст, має право: - вільно збирати, зберігати, використовувати та поширювати інформацію; - отримувати публічну інформацію про діяльність влади у зручний для себе спосіб.