Останні публікації
02.01.2007 03:52 — Чернігівський громадський комітет захисту прав людини
Громада може змінити життя на краще!
Переможці конкурсу міні-грантів, який проводився центром „Доброчин” за підтримки фонду ім. С. Баторія, представили результати проектів та свої досягнення, обмінялись досвідом.
Як зазначила Філатова В., голова Чернігівської обласної благодійної організації „Аратта”, „Проект „Наше літо” мав на меті привернення уваги громадськості до проблеми негативного впливу радіоактивних речовин на стан психологічного здоров’я людини, особливо підлітків із соціально-незахищених верств населення. В результаті його виконання була розроблена методика психологічної роботи з підлітками для «розвантаження» нервової системи і соціальної адаптації, методика була апробована в наметовому таборі”.
Директор Чернігівського об'єднання інвалідів „Шанс” Федорова С., розповіла про реалізацію проекту „Крок до успіху”, метою якого було сприяння правовій поінформованості громадян з обмеженими фізичними можливостями про їхні права. У рамках реалізації проекту були проведені правові ознайомлювальні семінари і навчальні тренінги для осіб з обмеженими фізичними можливостями, створений консультаційний пункт із питань працевлаштування інвалідів, проведений соціальний ярмарок вакансій для осіб з обмеженими можливостями, проведений аукціон творчих робіт.
Президент ЧММГО „Поліський фонд міжнародних і регіональних досліджень” Максак Г. представив результати проекту „Громада і бізнес: стан і перспективи розвитку благодійної діяльності в м. Чернігові”. Мета проекту передбачала поліпшення механізмів співробітництва інститутів громадянського суспільства і бізнесових кіл. В рамках реалізації проекту було проведено експертне соціологічне дослідження про рівень благодійності в м. Чернігові, видана брошура з результатами дослідження і вироблені рекомендації.
Ініціативна група Оксани Федун представила проект „Рідний двір”, мета якого полягала в облаштуванні двору житлового будинку, розміщенні ігрової площадки для дітей. В рамках реалізації проекту мешканці будинку підготовили двір для установки дитячої ігрової площадки – зібрано і вивезено сміття, скошена трава, і т.д.; визначені і закуплені матеріали для облаштованості площадки, встановлені пісочниця, лавочки, столи, гойдалки, турнік; наразі двір будинку об лаштований і викликає добру заздрість у інших мешканців міста.
Представники експертної комісії по відбору проектів на фінансування зазначили, що проведений конкурс мобілізував діяльність громадських організацій і ініціативних груп у різних сферах громадського життя і допоміг реалізувати проекти й ідеї, корисні для населення міста Чернігова і його області.
Захід проходив в рамках реалізації проекту „Різні проблеми – одна методика їх рішень”, що реалізується за підтримки Фонду ім. Стефана Баторія, Польща.
Катерина Герасименко
Центр "Доброчин"
Останні новини
Активісти громад Чернігівщини посилюють спроможність в роботі з вразливими групами 19:05
Тренінг, проведений Чернігівським громадським комітетом захисту прав людини, став важливим кроком у запобіганню професійного вигоряння серед активістів та представників громад, які працюють та надають послуги вразливим групам населення в Чернігівській області.
Робоча зустріч з керівником регіонального хабу "Медіабаза Чернігів" 15:30
Провели чергову робочу зустріч щодо захисту прав медіа. Цього разу зустрілися з керівником регіонального хабу Інституту масової інформації «Медіабаза Чернігів» Павлом Пущенко. Презентували спільний проєкт із Всеукраїнською коаліцією з надання правової допомоги під назвою "Правова спільнота та місцеві медіа: партнерство задля захисту свободи слова".
На Чернігівщині запрацювали «Зелені кімнати» для дітей у двох територіальних підрозділах поліції 16:17
Повноцінне застосування методики «Зелена кімната», спрямованої на проведення поліцейськими опитувань чи допитів дітей з уникненням повторної травматизації їхньої психіки, відтепер можливе у Ніжинському райуправлінні та Корюківському райвідділі поліції.