Останні публікації
21.02.2007 03:31 — Чернігівський громадський комітет захисту прав людини
Редакторів районних ЗМІ вчили як зробити видання газети прибутковим бізнесом
«Бізнес-план примушує критично й без емоцій подивитися на ваш діловий проект у цілому, наскільки реальні ваші цілі й завдання, — пояснила учасникам тренінгу Оксана Сетльмах. - Він дає детальну інформацію інвесторам і кредиторам про справи газети, щоб вони переконалися: гроші у видання вкладаються недаремно, кредит буде повернуто тощо.»
Олександр Назаренко розповів про важливість існування в редакції газети такого документу, як “Внутрішній статут редакції”. За його словами, цей документ встановлює правила поведінки в редакції. Він також додав, що його прийняття та дотримання правил, закладених в ньому, є обов’язковим для кожного працівника редакції.
Редактори районних ЗМІ обговорили окремі розділи при розробці бізнес-плану та поділилися власним досвідом діяльності редакцій. Зокрема розповіли, які способи використовують для залучення читача, як шукають фінансування та намагаються мінімізувати втручання чиновників у редакційну політику.
Один із методів привертання уваги до видання, — це історія видання, його традиції, неординарні історії, відомі люди, що працюють у редакціях тощо.
Чернігівський прес-клуб реформ
Останні новини
Від війни до підтримки: проєкт, який змінює долі жінок 22:47
Чернігівський громадський комітет захисту прав людини долучився до проєкту “Захистимо її разом: зміцнюємо громади, рятуємо життя” – ініціативи, яка має дуже просту, але життєво важливу мету: щоби жінки та дівчата в постраждалих від війни громадах мали доступ до допомоги, підтримки й простору, де їх бачать і чують.
В Чернігові відбувся тренінг для адвокатів із захисту свободи слова в умовах війни 21:41
Радою адвокатів Чернігівської області у партненрстві з ГО «Чернігівський громадський комітет захисту прав людини» та БО «Всеукраїнська коаліція з надання правової допомоги» проведено спеціалізований семінар для адвокатів Чернігівщини, присвячений захисту свободи слова та медіа.
Інформація за режимами доступу буває 00:00
Кожен має право вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію усно, письмово або в інший спосіб - на свій вибір, однак режим доступу до інформації напряму залежить від її виду.
Що таке публічна інформація? 15:52
Кожен, зокрема журналіст, має право: - вільно збирати, зберігати, використовувати та поширювати інформацію; - отримувати публічну інформацію про діяльність влади у зручний для себе спосіб.