Останні публікації
17.02.2010 18:52 — Чернігівський громадський комітет захисту прав людини
В Пункті тимчасового перебування іноземців «Розсудів» покращено систему безпеки
Досвід керування центрами разом із технічними оціночними звітами угорських експертів про ситуацію безпеки у двох центрах показали, що рівень внутрішньої та зовнішньої безпеки є недостатнім. Базуючись на цьому, проект ЄС – Розширення можливостей і технічна допомога “КГДІС ЕРІТ в Україні” – акцентував свою роботу на покращенні внутрішньої та зовнішньої системи безпеки у центрах.
В обох центрах була встановлена система безпеки периметру. Крім того, центр тримання в Розсудові отримав також енергостабілізатори для усунення проблем з енергопостачанням та забезпечення належного функціонування обладнання з безпеки, незалежно від коливання напруги електроструму. Центр тримання в Журавичах отримав електронну систему ідентифікації мігрантів, електронні замки, протиударну плівку на вікна та решітки в гуртожитках.
Система захисту периметру запобігає втечам мігрантів, тоді як внутрішня система забезпечить безпеку працюючого персоналу у центрах при можливих масових конфліктах. Поставлена система безпеки відповідає стандартам ЄС та є необхідною для ефективного управління та безпеки центру тримання.
Окрім технічної допомоги, проектом передбачено проведення тренінгів та семінарів для персоналу обох центрів. Чеські експерти поділилися своїм досвідом з питань щоденного управління центрами та надзвичайними ситуаціями, а також питаннями управління кризовими ситуаціями. Вони запропонували шляхи попередження та вирішення вже існуючих конфліктів. Ці пропозиції скоро будуть внесені в операційний посібник з питань безпеки центрів тримання і відображатимуть перспективу Чеської Республіки. Крім цього, керівництво обох центрів відвідало Чеську Республіку, де вони мали можливість ознайомитися із системою тримання на місці.
А вже сьогодні в пункті тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства, які незаконно перебувають в Україні, при УМВС України в Чернігівській області, Ріпкинський район, с. Розсудів в урочистій обстановці відбулось підписання договору про передачу технічного обладнання системи безпеки перебування утриманих осіб в пункті тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства.
В заході брали участь:
Жозе Мануель Пінту Тейшейра – голова делегації Європейського Союзу в Україні;
Петро Понделичек – начальник відділу по роботі з пунктами адміністрації в центрах з питань міграції Міністерства внутрішніх справ Чехії;
Марцела Єнтлихова – керівник проекту та інші представники Міністерства внутрішніх справ Чехії.
Від МВС України:
Давиденко Віктор Михайлович – голова делегації, перший заступник директора департаменту у справах громадянства, імміграції та реєстрації фізичних осіб МВС України;
Рибалко Іван Анатолійович – начальник відділу протидії нелегальній міграції ДДГІРФО МВС України;
Скринник Мирослав Юрійович – заступник начальника Управління міжнародних зв’язків ДЗГ та МД МВС України;
Ведмідь Іван Андрійович – начальник управління у справах громадянства, імміграції та реєстрації фізичних осіб УМВС України в Чернігівській області;
Гамор Іван Олексійович – заступник начальника УМВС – начальник міліції громадської безпеки УМВС України в Чернігівській області;
Солуян Євген Петрович – директор Пункту тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства, які незаконно перебувають в України при УМВС України в Чернігівській області.
Майже кожен з учасників засідання мав змогу виступити і розповісти про ту роботу, яку проводить його відомство для того, щоб ці пункти працювали в нормальному режимі, які зусилля і кошти були затрачені на це. Які плани на майбутнє.
Після виступів заступник директора пункту з режиму утримання Валерій Зінченко продемонстрував всім бажаючим роботу системи безпеки.
На завершення присутні представники засобів масової інформації мали змогу поставити хвилюючи запитання учасникам заходу, а також деякі з них ознайомились з умовами перебування нелегальних мігрантів в цьому пункті.
УМВС України в Чернігівський області
17.02.2010
Останні новини
"Гаряча лінія" правової допомоги для журналістів та медіа 19:54
Всеукраїнська коаліція з надання правової допомоги через “гарячу лінію” надає безоплатну журналістам, представникам медіа та блогерам в рамках проєкту “Правова спільнота та місцеві медіа: партнерство задля захисту свободи слова”.
Захист прав та інтересів дітей, які постраждали від насильства – важливість спільних дій! 17:37
За ініціативи Чернігівського громадського комітету захисту прав людини та Відділу ювенальної превенції обласного управління поліції проведено круглий стіл на тему: «Захист прав та інтересів дітей, які є учасниками кримінального провадження, та формування правосуддя, дружнього до дитини».
Як створити безпечне середовище для дітей під час слідчих дій? 18:54
На це та інші питання вдалося відповісти завдяки тренінгу «Захист прав дітей, які постраждали від насильства», проведених за ініціативи Чернігівського громадського комітету захисту прав людини для працівників ГУНП в Чернігівській області.
Правоохоронці Чернігівщини посилюють спроможність щодо ідентифікації та розслідування випадків сексуального насильства, пов'язаного з війною 19:54
Наприкінці вересня для працівників ГУНП в Чернігівській області проведений тренінг на тему «Ідентифікація та розслідування випадків сексуального насильства, в тому числі пов'язаного з конфліктом, та перенаправлення постраждалих осіб для можливості отримання допомоги».
Проєкт “Правова спільнота та місцеві медіа: партнерство задля захисту свободи слова” 11:36
Наша організація впроваджує проєкт “Правова спільнота та місцеві медіа: партнерство задля захисту свободи слова”, у співпраці з Міністерством закордонних справ Королівства Нідерландів. Цей проєкт спрямований на створення довготривалих інструментів правової підтримки для місцевих медіа, журналістів та блогерів. Проект реалізується Всеукраїнською коаліцією з надання правової допомоги разом з партнерами в ряді регіонів України.