Останні публікації
22.09.2016 16:24 — Чернігівський громадський комітет захисту прав людини
У Славутичі затверджено Програму надання безоплатної правової допомоги
9 вересня 2016 року з метою забезпечення доступу до безоплатної правової допомоги громадянам, що проживають у місті Славутич, директор Чернігівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Володимир Бобруйко взяв участь у сесії депутатів Славутицької міської ради.
Чернігівським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги на розгляд депутатів був поданий проект Програми надання безоплатної правової допомоги населенню міста Славутича на 2016 – 2018 роки. Після отримання вичерпних відповідей на свої запитання та обговорення основних положень присутні на сесії депутати проголосували за прийняття та фінансування Програми надання безоплатної правової допомоги населенню міста Славутича на 2016 – 2018 роки. Суми коштів, що будуть виділятись в рамках фінансування Програми складають: на 2016 рік — 2500,00 грн., на 2017 рік — 1100,00 грн. та на 2018 рік — 1100,00 грн.
На виконання Програми працівниками Чернігівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги буде здійснюватися організація та проведення інформаційно-роз’яснювальних заходів для малозабезпечених осіб, інвалідів, ветеранів війни, учасників бойових дій (у т.ч. АТО), дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, а також для інших осіб, зацікавлених в додержанні прав та інтересів даних категорій населення, організація комунікаційних заходів з провайдерами безоплатної правової допомоги (робочих зустрічей, круглих столів, спільних нарад, засідань робочих/експертних груп тощо). Також будуть виготовлені та розміщені в приміщенні Славутицької міської ради стенди з інформацією про безоплатну правову допомогу.
Останні новини
Правова допомога для блогерів, журналістів та гомадських активістів 13:31
Нагадуємо, що наша організація продовжує впровадження проєкту "Правова спільнота та місцеві медіа: партнерство задля захисту свободи слова", у співпраці з Міністерством закордонних справ Королівства Нідерландів. Цей проєкт спрямований на створення довготривалих інструментів правової підтримки для місцевих медіа, журналістів та блогерів.
Ефективна протидія гендерно-зумовленому насильству: Чернігівщина робить важливі кроки вперед 18:11
В Чернігові відбувся триденний тренінг для представників територіальних громад на тему: «Ефективна реалізація місцевої політики в сфері протидії гендерно-зумовленому насильству: ідентифікація, надання допомоги постраждалим та робота з кривдниками на рівні громад».
Алгоритм дій у конфліктних ситуаціях для журналістів 12:17
У професійній діяльності журналісти часто стикаються з перешкоджанням своїй роботі, особливо під час висвітлення суспільно значущих подій. Незаконні заборони на зйомку, вимоги припинити використання техніки або залишити відкритий захід можуть бути проявами порушення прав журналіста. Щоб ефективно захистити себе у таких ситуаціях, важливо знати свої права, розуміти межі законних обмежень та вміти аргументовано відстоювати свободу професійної діяльності.
ЗВІТ про діяльність Чернігівського громадського комітету захисту прав людини за 2024 рік 13:30
Цього року нам виповнилося вже 25 років. Тому цього року Чернігівський громадський комітет захисту прав людини продовжує традицію річного звітування і презентує публічний річний звіт за 2024 рік.