Безкоштовна
правова допомога

(0462) 612-532


Новини

Партнери

Українська Гельсінська спілка з прав людини

Харківська правозахисна група

Права людини в Україні. Онлайн-бібліотека

Стратегическая судебная защита

Асоціація українських моніторів дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів

Май право на допомогу

Мережа правового розвитку

Правовий простір

Украінський правовий портал


Останні публікації

02.12.2005   19:35Чернігівський громадський комітет захисту прав людини

12 нелегальних мігрантів затримано в полях під Хренівкою

Із 12 чоловіків, найстаршому з яких виповнилося 50 років, а наймолодшому – 18, 10 мали паспорти з російськими візами та позначками про те, що на територію сусідньої держави вони потрапили легально – через аеропорти „Внуково”, „Шереметьєво” та „Домодєдово” та потягом із Ташкента. За їхніми словами, у Москві іноземців зібрали, посадили у мікроавтобус, яким везли протягом доби. Потім впродовж години їх вели лісом двоє чоловіків слов’янської зовнішності, які згодом, показавши добряче замерзлим нелегалам напрямок руху, попрямували назад. Як завершилася ця епопея, вже відомо. Можна тільки додати, що чоловікам, 11 з яких, до речі, мають одне прізвище – Сінх, добряче пощастило, оскільки ніхто не знає, що б сталося з легко одягненими мешканцями субтропіків у зимових поліських лісах.

Крім цього, прикордонникам вдалося затримати ще дві великі групи мігрантів, цього разу при спробі залишити Україну. У Закарпатті прикордонні наряди Чопського загону затримали неподалік кордону зі Словаччиною 6 громадян Китаю та 8 Молдови.

Загалом з початку нинішнього року за незаконне перетинання державного рубежу співробітники ДПСУ затримали близько 4 з половиною тисяч нелегальних мігрантів.

 

Державна прикордонна служба

Останні новини

В Чернігові обговорили актуальні проблеми запобігання та протидії гендерно-зумовленому насильству 23:23

На сьогодні, ситуація із запобіганням та протидією проявам гендерно-зумовленого насильства в Чернігівській області є досить ускладнена. Важливою складовою є взаємодія між різними відповідальними суб'єктами. Адже саме комунікація забезпечує ефективне реагування на кожен факт домашнього насильства.

Захист та підтримка постраждалих від гендерно-зумовленого насильства в умовах війни 19:46

Незважаючи на війну та міграційну кризу, рівень домашнього і гендерно-зумовленого насильства в Україні та на Чернігівщині зростає. Мешканці сільських, віддалених та прикордонних громад перебувають у соціально-економічній та інформаційній ізоляції та є особливо вразливими до проявів домашнього насильства.