Останні публікації
20.10.2006 06:30 — Чернігівський громадський комітет захисту прав людини
У Чернігові спалено Центр для для ВІЛ-позитивних
Клієнти організації, яка займається реалізацією Національної програми забезпечення профілактики ВІЛ-інфекції, допомоги та лікування ВІЛ-інфікованих і хворих на СНІД на Чернігівщині, – люди, яких торкнулася проблема ВІЛ/СНІД, ВІЛ-позитивні діти, працівники відділення опинилися на вулиці.
За словами Інни Пивовар, регіонального представника Всеукраїнської мережі ЛЖВ у Чернігівській області, це приміщення (маленький одноповерховий будиночок по вулиці Муринсона напроти Автовокзалу N2) відділення орендує у міста. Власник приміщення – міський фонд комунального майна. Проте за право розпоряджатися цим приміщенням вже третій рік триває суперечка з приватним підприємцем. Так і не отримавши допомоги від місцевих властей, працівники відділення у серпні цього року були змушені звернутися до суду за захистом своїх прав.
За словами Володимира Жовтяка, Голови Координаційної ради Всеукраїнської мережі ЛЖВ, «доки в нашій країні таким чином будуть вирішуватися питання, ми не тільки не поборемо епідемію ВІЛ/СНІД, а й не вирішимо будь-яку значиму проблему для нашого суспільства».
Всеукраїнська мережа ЛЖВ вимагає об’єктивного розслідування цього злочину та притягнення до кримінальної відповідальності винних у його скоєнні.
Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД, є благодійною організацією, яка створена ВІЛ-позитивними людьми і реалізує національні й міжнародні програми з надання допомоги людям, які живуть з ВІЛ/СНІД. Одним з основних напрямів нашої діяльності є розширення доступу ВІЛ-позитивних людей до лікування, догляду та підтримки. Всеукраїнська мережа ЛЖВ має представництва в 25 регіонах України, нараховує 479 членів, більше 400 співробітників, і надає послуги 14240 людям.
Останні новини
Поліцейські Черніговщини вчаться захищати дітей від домашнього насильства 00:00
Представниця Чернігівського громадського комітету захисту прав людини Ірина Бірюк провела тренінг на тему: «Виявлення та реагування на випадки домашнього насильства щодо дитини» для інспекторів Служби освітньої безпеки ГУНП в Чернігівській області.
Чернігівські активісти зміцнюють стресостійкість та мотивацію в правозахисній діяльності 18:39
Перевтома, стрес, професійне вигорання… Як не піддатися їхньому впливу та підтримувати себе під час роботи з постраждалими? Відповіді шукали на тренінгу «Мотивація, стресостійкість та протидія професійному вигоранню», організованого за ініціативи ГО «Чернігівський громадський комітет захисту прав людини» для представників коаліції «Чернігівщина 1325» задля створення безпечного простору для розмови про власний стан і ресурс.
Тренінг для фахівців громад: захист постраждалих від насильства, пов’язаного з війною 22:41
У відповідь на зростання потреб у підтримці дітей, які постраждали від насильства в умовах збройного конфлікту, в Чернігові відбувся спеціалізований тренінг для фахівців служб у справах дітей місцевих громад Чернігівщини.
Чернігівські медійники вчилися висвітлювати судові процеси у справах війни 19:19
В Чернігові відбувся онлайн-тренінг «Як висвітлювати судові процеси у справах війни та працювати з потерпілими» для медіа працівників та активістів Чернігівської області. Захід організовано Регіональним хабом Інституту масової інформації Медіабаза Чернігів у партнерстві з Чернігівським громадським комітетом захисту прав людини.