Останні публікації
20.10.2006 06:30 — Чернігівський громадський комітет захисту прав людини
У Чернігові спалено Центр для для ВІЛ-позитивних
Клієнти організації, яка займається реалізацією Національної програми забезпечення профілактики ВІЛ-інфекції, допомоги та лікування ВІЛ-інфікованих і хворих на СНІД на Чернігівщині, – люди, яких торкнулася проблема ВІЛ/СНІД, ВІЛ-позитивні діти, працівники відділення опинилися на вулиці.
За словами Інни Пивовар, регіонального представника Всеукраїнської мережі ЛЖВ у Чернігівській області, це приміщення (маленький одноповерховий будиночок по вулиці Муринсона напроти Автовокзалу N2) відділення орендує у міста. Власник приміщення – міський фонд комунального майна. Проте за право розпоряджатися цим приміщенням вже третій рік триває суперечка з приватним підприємцем. Так і не отримавши допомоги від місцевих властей, працівники відділення у серпні цього року були змушені звернутися до суду за захистом своїх прав.
За словами Володимира Жовтяка, Голови Координаційної ради Всеукраїнської мережі ЛЖВ, «доки в нашій країні таким чином будуть вирішуватися питання, ми не тільки не поборемо епідемію ВІЛ/СНІД, а й не вирішимо будь-яку значиму проблему для нашого суспільства».
Всеукраїнська мережа ЛЖВ вимагає об’єктивного розслідування цього злочину та притягнення до кримінальної відповідальності винних у його скоєнні.
Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД, є благодійною організацією, яка створена ВІЛ-позитивними людьми і реалізує національні й міжнародні програми з надання допомоги людям, які живуть з ВІЛ/СНІД. Одним з основних напрямів нашої діяльності є розширення доступу ВІЛ-позитивних людей до лікування, догляду та підтримки. Всеукраїнська мережа ЛЖВ має представництва в 25 регіонах України, нараховує 479 членів, більше 400 співробітників, і надає послуги 14240 людям.
Останні новини
"Гаряча лінія" правової допомоги для журналістів та медіа 19:54
Всеукраїнська коаліція з надання правової допомоги через “гарячу лінію” надає безоплатну журналістам, представникам медіа та блогерам в рамках проєкту “Правова спільнота та місцеві медіа: партнерство задля захисту свободи слова”.
Захист прав та інтересів дітей, які постраждали від насильства – важливість спільних дій! 17:37
За ініціативи Чернігівського громадського комітету захисту прав людини та Відділу ювенальної превенції обласного управління поліції проведено круглий стіл на тему: «Захист прав та інтересів дітей, які є учасниками кримінального провадження, та формування правосуддя, дружнього до дитини».
Як створити безпечне середовище для дітей під час слідчих дій? 18:54
На це та інші питання вдалося відповісти завдяки тренінгу «Захист прав дітей, які постраждали від насильства», проведених за ініціативи Чернігівського громадського комітету захисту прав людини для працівників ГУНП в Чернігівській області.
Правоохоронці Чернігівщини посилюють спроможність щодо ідентифікації та розслідування випадків сексуального насильства, пов'язаного з війною 19:54
Наприкінці вересня для працівників ГУНП в Чернігівській області проведений тренінг на тему «Ідентифікація та розслідування випадків сексуального насильства, в тому числі пов'язаного з конфліктом, та перенаправлення постраждалих осіб для можливості отримання допомоги».
Проєкт “Правова спільнота та місцеві медіа: партнерство задля захисту свободи слова” 11:36
Наша організація впроваджує проєкт “Правова спільнота та місцеві медіа: партнерство задля захисту свободи слова”, у співпраці з Міністерством закордонних справ Королівства Нідерландів. Цей проєкт спрямований на створення довготривалих інструментів правової підтримки для місцевих медіа, журналістів та блогерів. Проект реалізується Всеукраїнською коаліцією з надання правової допомоги разом з партнерами в ряді регіонів України.