Безкоштовна
правова допомога

(0462) 612-532


Новини

Партнери

Українська Гельсінська спілка з прав людини

Харківська правозахисна група

Права людини в Україні. Онлайн-бібліотека

Стратегическая судебная защита

Асоціація українських моніторів дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів

Май право на допомогу

Мережа правового розвитку

Правовий простір

Украінський правовий портал


Останні публікації

20.11.2006   03:01Чернігівський громадський комітет захисту прав людини

Афро-азійський десант у Пекурівці

Зранку до Валерія Васильовича прийшли односельці і розповіли, що неподалік за селом у лісосмузі помітили групу невідомих осіб, явно неслов'янської зовнішності. Валерій, не гаючи часу, зателефонував до чергової частини Городнянського райвідділу   міліції.   Групу  очолив начальник відділення дільничних інспекторів міліції капітан міліції О.Мироненко.

У лісосмузі було дійсно виявлено групу іноземних громадян у кількості шести осіб. Документів затримані ніяких не мали. Як вдалося з'ясувати, це були нелегальні мігранти, троє з яких — сомалійці, а ще троє — сирійці. Кінцевою метою подорожі нелегалів була багата і забезпечена Європа.

Громадянин N. (до речі, не найбідніший з мешканців села), маючи у своєму розпорядженні автомобіль, погодився провести заробітчан через кордон та доправити до Києва, звідки ті збиралися мандрувати далі. Але стався "прокол". "Добра душа", взявши гроші, "забув", що іноземці — теж люди, і вони хочуть їсти, а припаси в нелегалів закінчилися. Дві доби сиділи заручники долі в нетопленій хаті без їжі та води. Не дочекавшись свого "Сусаніна", вирішили вийти на пошуки чогось їстівного.

"Благодійника" вирахували швидко. Після співбесіди з представниками закону він був відпущений на підписку про невиїзд. Проти нього порушена кримінальна справа за "незаконне переправлення осіб через державний кордон України", яка передбачає позбавлення волі на-термін від двох до п'яти років з конфіскацією транспортного засобу. А невдах-мисливців за хорошим життям передали прикордонникам.

 

«Сіверщина», 17 листопада 2006 року

 

Останні новини

Від війни до підтримки: проєкт, який змінює долі жінок 22:47

Чернігівський громадський комітет захисту прав людини долучився до проєкту “Захистимо її разом: зміцнюємо громади, рятуємо життя” – ініціативи, яка має дуже просту, але життєво важливу мету: щоби жінки та дівчата в постраждалих від війни громадах мали доступ до допомоги, підтримки й простору, де їх бачать і чують.

В Чернігові відбувся тренінг для адвокатів із захисту свободи слова в умовах війни 21:41

Радою адвокатів Чернігівської області у партненрстві з ГО «Чернігівський громадський комітет захисту прав людини» та БО «Всеукраїнська коаліція з надання правової допомоги» проведено спеціалізований семінар для адвокатів Чернігівщини, присвячений захисту свободи слова та медіа.

Інформація за режимами доступу буває 00:00

Кожен має право вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію усно, письмово або в інший спосіб - на свій вибір, однак режим доступу до інформації напряму залежить від її виду.

Що таке публічна інформація? 15:52

Кожен, зокрема журналіст, має право: - вільно збирати, зберігати, використовувати та поширювати інформацію; - отримувати публічну інформацію про діяльність влади у зручний для себе спосіб.